Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Шлях до професії - крок у майбутнє!

Шлях до професії - крок у майбутнє!

 

Наше завтрашнє майбутнє - це висококваліфіковані, творчі, соціально активні, освічені молоді люди. Підтримка творчих і обдарованих учнів – одне із ключових завдань, над яким працюють педагоги ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Вирішенню цих завдань сприяє і підготовка та захист творчих та дипломних робіт випускників.

15 лютого 2019 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбувся захист дипломних робіт учнів за професією «Перукар(перукар-модельєр)». Екзаменаційна комісія працювала під головуванням представниці підприємства - замовника кадрів Москвіної Ю.К.

На захист були представлені дипломні та творчі роботи на  актуальні теми, пов’язані з профілем майбутньої професійної діяльності. Додатком до творчих робіт стали цікаві постижерні вироби, створені учнями під час виробничої практики.

Свій захист учні готували заздалегідь у формі виступу, в якому висвітлити такі важливі питання, як зміст роботи, її найбільш суттєві та цікаві моменти: ідея створення та призначення постижерного виробу, технологія виконання, використані сучасні технології, інструменти та матеріали тощо. Для кращого сприйняття дівчата використовували  фотоілюстрації, мультимедійні презентації та демонстрували постижерні вироби. Оцінка, отримана на захисті, залежала не лише від якості написаної роботи, але і від враження, яке майбутні перукарі справили  на викладача чи комісію при захисті. Не менш важливими були  й упевнений виступ без зачитування тексту з паперу, чіткі відповіді на питання, набуті професійні навички.

Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що педагоги Центру готують висококваліфікованих робітників, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Вітаємо випускників  з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!!!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (21.02.2019)
Просмотров: 215 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика