Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Школа інноваційних ідей

  Школа інноваційних ідей

 

      17 січня в Краматорському центрі професійно-технічної освіти пройшла в неформальній обстановці «Школа інноваційних ідей», головним питанням якої став обмін передовим педагогічним досвідом педагогів, які атестуються в цьому навчальному році. Нові педагогічні технології в навчальному процесі та у позаурочній діяльності представили викладачі української мови і літератури Роман Л.В., фізики Донцова Л.С., економіки Чемерис С.В, майстер виробничого навчання за професією «Верстатник широкого профілю» Оробець І.М., старший майстер Сорочинський А.В. Директор Центру, викладач «вищої категорії» матеріалознавства і технології машинобудування, викладач-методист Болтенко О.І. представив педагогічному колективу авторські навчальні посібники «Конспект з матеріалознавства (з перевірочними тестами)», «Конспект для самопідготовки з питань охорони праці та техніки безпеки» для учнів і співробітників професійних навчальних закладів.

      У своїх яскравих виступах доповідачі широко використовували різні сучасні мультимедійні технології: яскраві презентації, фотоматеріали, самодиктанти, аудіодиктанти, буктрейлери, електронні підручники, фрагменти аудіокниг і навчальних відеофільмів. Слухачі мимоволі намагалися перевірити свою грамотність, слухаючи фрагмент аудіодиктанту, з інтересом стежили за незвичайною презентацією сцен повісті «Кайдашева сім'я» в буктрейлері, а виступаючі так багато цікавого хотіли розповісти, що явно порушували регламент виступів.

 

       

       Таке творче спілкування педагогів допомагає у формуванні колективу однодумців, створює умови для аналізу і оцінки існуючих установок і принципів відповідно до вимог сучасної науки і передової практики.

 

Методист                                                                    Н.О. Корольова

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (18.01.2017)
Просмотров: 480 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика