Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Щоб не сталося біди

Щоб не сталося біди

 

   Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя. Незнання або невміння дотримуватися правил дорожнього руху часто призводить до втрати здоров’я, а іноді має трагічні наслідки.

         З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки учнів на дорогах та закріплення знань з Правил дорожнього руху у Центрі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня проводилися ряд інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху, поведінки учнів на дорозі, під час прямування до навчального Центру та до дому.

    Протягом тижня безпеки дорожнього руху з 19.06.2017 по 23.06.2017 в Центрі були проведені заходи, завдяки яким учні мали можливість якомога більше дізнатися про Правила дорожнього руху України: дію світлофора, дорожні знаки, права та обов’язки пішоходів тощо.

     Проведені заходи дали змогу учням одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до себе. З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах України. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (05.07.2017)
Просмотров: 538 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика