Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Щедра осінь – час барвистий…

Щедра осінь – час барвистий…

Осінь –остання, найбільш дивовижна посмішка року.

                                            В. Брайант

   Осінь… Для когось ця пора року є сумною та похмурою, однак тільки не для колективу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», адже саме в пору «золотої осені» у навчальному закладі проходять яскраві свята, виставки та конкурси, які вкотре запевняють, що в осені переважають чарівні та теплі барви.

   Розкрити щедрість, різнобарвність та насиченість осені учнів та працівників Центру спонукає проведення щорічної традиційної виставки-конкурсу «Щедра осінь», яка цього річ відбулася 9 жовтня.

    Цього дня центральний хол І поверху став місцем, де переважали чарівність, таємничість та казковість, адже у повітрі вітали теплі аромати Щедрої осені з її багатим врожаєм.

   Практично з самого ранку столи, підготовлені для виставки, почали заповнюватися різноманітними композиціями, підготовленими учнями Центру, в яких вони проявили усю свою неординарність та креативність. Кожна представлена композиція, виготовлена чи то з овочів, чи то з фруктів та квітів, відрізнялася від іншої, була яскравою та неповторною.

    Вкрай креативно до підготовки конкурсної композиції підійшли учні групи ОПО-15, які завдяки овочам зімітували цілу залізничну станцію; на ній органічно поєдналися поїзди, садочок та куточок відпочинку. Доповненням до усього цього дива стала ще й невеличка тваринна ферма.

   Однак не відставали й учні інших груп. Учениці групи ПР-16 представили на розсуд журі композицію «Осінній настрій», в якій відобразили усю барвистість осені. Учні групи ССП-15 скомпонували такий необхідний та корисний у цю пору року вітамінний кошик, учні ж групи СШП-17 своій композиції «Землею ходить місяць жовтень» підготували  ліричне представлення.

  Завдяки композиціям учнів групи ОПО-17 «Хто в теремі живе?», ОПО-16 «Казковий ліс та його жителі», ПР-16 «Дари осені» та ПК-17 «Осінній рибалка» усі присутні мали змогу зануритися в атмосферу старих-добрих казок, а композиція, підготовлена учнями групи СШП-16 «Де ж ви бачили таку красу», вкотре продемонструвала, що осінь – це ніби дівчина з золотавим волоссям, яка чарує своєю незайманістю та неповторністю.

     Досить по-чоловічому підійшли до виставки учні групи ЕГС-17, які з овочів виготовили автомобіль. Ключовою фігурою даної композиції стала не стільки машина, скільки її веселий та цілеспрямований водій. За словами самих хлопців – саме так вони бачать свого майстра-наставника.

   За багаторічною традицією усі звикли, що участь у таких виставках приймають лише учні разом зі своїми майстрами виробничого навчання та класними керівниками, а оцінюють результати їх праці зазвичай представники адміністрації навчального закладу. У цьому ж році «родзинкою» Щедрої осені стала виставочна композиція «Гарбузова сім’я», девізом якої стали слова з відомої української повісті «Кайдашева сім’я»: «Гуртом і батька бити легше». До створення цієї композиції приклали свою руку саме представники адміністрації ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», які власним прикладом виявили бажання донести до учнів важливість єдності, миру та злагоди у родині, будь то маленька родина у великому місті, чи то ціла Держава.

  Усі композиції настільки вразили компетентне журі, що обрати з них найкращу просто не було змоги, адже кожна композиція стала справжнім витвором мистецтва і заслуговувала на перше місце!

Адміністрація навчального закладу щиро дякує учням та працівникам Центру за активну участь у проведенні виставки, бажає усім не зупинятися на шляху розвитку своєї креативності та творчості, а також щиро сподівається, що цьогорічна осінь кожному подарує тепло, незабутні враження та здійснення найбільш завітних бажань!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (10.10.2017)
Просмотров: 606 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика