Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Шевченкове слово у віках не старіє

Шевченкове слово у віках не старіє

 

   Перші весняні дні для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

   Щороку на початку березня  в  ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»  відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.

    У цьому році тиждень розпочався з тематичної лінійки, присвяченої творчості Тараса Григоровича Шевченка та вшануванню його пам’яті.

   Майстри і класні керівники підготували та  провели в групах виховні години. У бібліотеці Центру учні і педагоги мали змогу відвідати книжковий вернісаж «Шевченко не поет, а голос душі українського народу» та взяти участь у літературних читаннях «Вінок Кобзареві».

  Протягом тижня учні писали міні-твори, твори-роздуми, створювали презентації, готували газети і плакати за біографією та творами Т.Г.Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!».

    Представляючи свої  мультимедійні проекти на конкурсі учнівських проектів «Палахкотить, як свічка, праведна душа Кобзаря», учні доводили, що, звертаючись до Кобзаря, вони мудрішають, духовно зростають, бо Тарас Шевченко для кожного свідомого українця є символом незламності духу, патріотизму й щирої любові до України. Юнацькі роздуми захоплювали аурою натхнення, навіяного думами, піснями, баладами, віршами, поемами, картинами видатного українського поета й художника.

          Тараса Шевченка ми розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому. Він сам приходить у наш день. Але й ми повинні йти до нього, у його час. Щоб краще зрозуміти Шевченка як нашого сучасника, треба повністю осягнути його. Лише так між нами й ним буде глибше взаєморозуміння.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (07.03.2018)
Просмотров: 366 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика