Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

ШАНУЙМО СПАДЩИНУ ШЕВЧЕНКА!

ШАНУЙМО СПАДЩИНУ ШЕВЧЕНКА!

18 жовтня у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбулись урочистості з нагоди відкриття одного з найпрестижніших мовно-літературних змагань – Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка. Конкурс імені Т.Шевченка – це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, самореалізуватися, відчути свою причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.

Перед виконанням конкурсних завдань учні та педагоги Центру на тематичній лінійці вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка, вкотре перегорнули сторінки його «Кобзаря», відкриваючи для себе нові безцінні грані поетичного таланту, здійснили віртуальну екскурсію до Шевченківського меморіального заповідника в Каневі.

В бібліотеці Центру були проведені Шевченківські читання, конкурс на кращого знавця творчості Кобзаря, виставка творів Т.Шевченка, у кабінеті української мови та літератури відбулося засідання літературної студії.


 

Цього ж дня стартував І етап Конкурсу. Конкурсанти пригадували рядки поезій Кобзаря, розставляли в них пропущені розділові знаки, виділяли мовні засоби, висловлювали своє розуміння поезій, писали творчі роботи на теми, пов’язані з життям і творчістю Тараса Шевченка, сучасними проблемами культури, історичної спадщини, родини, моралі, духовними цінностями. Учасники конкурсу демонстрували мовну грамотність, здатність до критичного мислення, а також творчі здібності володіння художнім словом.


 

Учні, що отримали найбільшу кількість балів, будуть запрошені до участі у ІІ (обласному етапі Конкурсу).

Конкурс сприяє виявленню майбутньої плеяди митців художнього слова, дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, отримати безцінний урок моральності та духовного зміцнення, продемонструвати високий рівень своєї творчості, а також сприяє розвитку інших мов в Україні.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (22.10.2018)
Просмотров: 294 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика