Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Серце віддаю дітям

Серце віддаю дітям

         У вересні 2018 року  виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого Василя Олександровича Сухомлинського. Василь Олександрович створив оригінальну педагогічну систему, що ґрунтується на принципах гуманізму, на визнанні особи дитини вищою цінністю, на яку мають бути орієнтовані процеси виховання і освіти.

         У ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» з метою відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського проходила тематична лінійка, на якій учні ознайомилися із видатною постаттю педагога, а протягом тижня будуть проведені наступні заходи: інформаційні години, в бібліотеці організована виставка літератури, читання творів та перегляд кінофільмів.

         Василь Олександрович Сухомлинський – це корифей української педагогіки, гуманіст, знавець дитячих і учительських сердець, практик, який досконало володів засадними ідеями ефективної організації навчально-виховного процесу.

         Педагогічні ідеї Сухомлинського особливо актуальні і в наш час, позначений гуманізацією навчально-виховного процесу, спрямовані на виховання творчої особистості, гідного громадянина України.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (26.09.2018)
Просмотров: 428 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика