Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Семінар-практикум

Семінар-практикум «Впровадження Концепції національно-патріотичного виховання на уроках природничо-математичних дисциплін» для викладачів Краматорсько-Слов’янського регіонального методичного об’єднання

       З метою обговорення впровадження Концепції національно-патріотичного виховання на уроках природничо-математичних дисциплін 27 жовтня 2017 року в стінах ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбувся семінар-практикум для викладачів природничо-математичного циклу Краматорсько-Слов.янського регіону. Гостей семінару зустріли учні в національних костюмах віршем М.Сосюри  «Любіть Україну», чим внесли урочистість заходу та приємно вразили викладачів.

      Семінар відкрила методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ольга Пустовгарова яка відмітила роль викладача у процесі національно-патріотичного виховання підростаючого покоління  та зупинилася на нормативно-правових документах з цього питання, зокрема:

-Указ Президента України «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки»;

-Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

    Далі свої виступи презентували викладачі  закладів професійної освіти Краматорсько-Слов.янського регіону.  Зокрема викладач біології та екології Краматорського вищого професійного училища Тетяна Мовчан представила різноманітні методи, які вона використовує на уроках та в позаурочній роботі - екскурсії, краєзнавчий матеріал, заходи з елементами національної культури, нестандартні уроки. Свою методику впровадження національно-патріотичного виховання на уроках фізики представила викладач Краматорського центру професійно-технічної освіти Людмила Донцова. Вона запропонувала ряд цікавих задач, пов’язаних з військовою тематикою. Віталій Беспалий – викладач СБРЦПО - ознайомив присутніх з формами проведення тижнів фізики та астрономії, а також розкрив виховні можливості українознавчого аспекту на уроках фізики. Викладач Слов’янського професійного машинобудівного ліцею Людмила Анастасьєва презентувала не тільки власний досвід, а і роботу педагогічних працівників свого навчального закладу. Наталія Каманова – викладач ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» ознайомила присутніх з використання історичного матеріалу на уроках фізики, а також з діяльністю видатних українських вчених та винахідників. На семінарі викладачі природничо-математичних дисциплін не тільки поділилися досвідом своєї роботи, а й прочитали улюблені вірші про Україну, згадали Лесю Українку, Ліну Костенко, Святослава Вакарчука та об'єдналися в справі  виховання людини нового покоління, справжнього патріота своєї країни.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (02.11.2017)
Просмотров: 501 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика