Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

РОЗВИВАЄМОСЬ САМІ – ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ З КОЛЕГАМИ!

РОЗВИВАЄМОСЬ САМІ – ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ З КОЛЕГАМИ!

 

«Досвід – дитина думки,

а думка – дитина дії.

Дія – головний ключ до успіху»

 

25 лютого 2021 року з робочим візитом до ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» на чолі з керівником центру технічного навчання О.П. Лаврикович завітала делегація представників приватного акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» - вітчизняний ГЗК з багаторічною насиченою історією; крупний виробник та експортер залізорудних окатишів, що використовуються в чорній металургії та виробництві сталі.

Метою робочої і водночас дружньої зустрічі працівників комбінату з педагогами Центру став обмін напрацьованим досвідом.

Майстри виробничого навчання машинобудівного профілю Сергій Шпак та Володимир Малий провели для гостей експрес-тренінг з оволодіння первинними навичками зварювання. Вони продемонстрували, як використовуючи новітнє обладнання (зварювальні апарати) та сучасні технології (тренажери віртуальної реальності) можна привити молодому поколінню прагнення до оволодіння робітничими професіями.

Однак який же тренінг без практики? Саме тому, демонстрацією все не закінчилось. Кожен представник комбінату випробував на собі – як це працювати з тренажером віртуальної реальності та зробив для себе певні висновки.

Окрім майстер-класу у навчально-практичному центрі зварювального виробництва, на чолі з директором Центру Артемом Сорочинським та старшим майстром Дмитром Карнаухом для гостей була проведена екскурсія по матеріально-технічній базі навчального закладу в цілому. Гості мали змогу побачити та випробувати зварювальні тренажери від Інституту Патона, пройшлися по нещодавно відремонтованій токарній майстерні. В ході екскурсії обговорювалось безліч хвилюючих та актуальних для обох сторін питань, зокрема щодо можливих напрямів співпраці у майбутньому.

Щиро сподіваємось, що наш досвід допоможе колегам з Полтавщини покращити робочі механізми та вдосконалити власні навички для подальшого процвітання їх підприємства!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (26.02.2021)
Просмотров: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика