Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Революція на граніті: ми були першими

Революція на граніті: ми були першими

 

     З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка у жовтні 1990 року стала на захист прав і свобод людини і громадянина, інтересів  народу України, а також виконання Закону України «Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті» та  Указу Президента України «Про заходи щодо поліпшення національно - патріотичного виховання дітей та молоді» у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно – технічної освіти» були проведені заходи, присвячені річниці «Революції на граніті»:

      Протягом тижня викладач історії України Каракулов С.С. провів відеоуроки з подальшим обговоренням. Учні прослухали історичну довідку про студентську революцію, виступили з повідомленнями, які підготували, переглянули відеоматеріали  С. Буковського «Україна: точка відліку» та Олеся Донія  про Революцію на граніті. Під час обговорення учні висловили своє бачення тих подій, пов'язали їх із сьогоденням.

        Майстри виробничого навчання та класні керівники з учнями провели виховні години з теми «Революція на граніті – Свято Воскресаючого Духу».

    В бібліотеці для учнів навчальних груп, біля книжкових виставок та літературних викладок пройшли інформаційно-просвітницькі години та бесіди «Студентська Революція на граніті…», «Революція на граніті: ми були першими», «Борітеся й поборете – Вам Бог помагає!!!», де присутнім була донесена інформація про перший успішний ненасильницький політичний протест проти комуністичної влади в Українській РСР, про акцію протесту та голодування студентської молоді у Києві на площі Жовтневої революції (нині – Майдан Незалежності), яка дала поштовх демократизації тогочасного українського суспільства, про студентів-мітингувальників, які «кинули» життя і здоров’я на київський холодний граніт заради бажання жити у вільній демократичній державі.

    У зв’язку з річницєю Революції на граніті учні Краматорського Центру професійно – технічної освіти  зробили пам’ятні фото та вшанували дану історичну подію.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (15.10.2016)
Просмотров: 442 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика