Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Регіональний семінар «Зварювальне виробництво»

Регіональний семінар педагогічних працівників методичної секції з напрямку «Зварювальне виробництво»

 

      28 жовтня на базі нашого Центру було проведено засідання регіональної секції педагогічних працівників з напрямку«Зварювальне виробництво».

   В ході засідання були представлені професійні доробки методистів, викладачів та майстрів виробничого навчання з професійно-технічних навчальних закладів Краматорсько-Слов’янського регіону.

    Досвідом роботи з теми «Підготовка спеціалістів зварювального виробництва в Краматорському центрі професійно-технічної освіти» поділився заслужений викладач України, автор багатьох методичних посібників та співавтор навчальних підручників – викладач спецдисциплін Онищенко Сергій Якович. 

      Після завершення офіційної частини семінару – виступів усіх учасників, заступник директора з навчально-виробничої роботи Александрова Діана Стефанівна для усіх гостей навчального закладу провела екскурсію, в ході якої учасники мали змогу ознайомитися з сучасною та розвиненою матеріально-технічною базою Краматорського центру професійно-технічної освіти. Педагоги відвідали  кабінети професійно-теоретичної підготовки з професії  зварювального виробництва, а також комплекс навчальних майстерень. Особливу зацікавленість учасників викликав тренажерний  кабінет – лабораторія із сучасним обладнанням.

     Ми пишаємося тим, що наш навчальний заклад має розвинену матеріально-технічну базу, адже якісне обладнання – одна з запорук виховання та навчання висококваліфікованих робітників. І ми з впевненістю можемо казати про те, що наші учні отримують якісні знання та професійні навички, які неодмінно стануть міцною основою їхнього професійного становлення та розвитку.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (04.11.2016)
Просмотров: 534 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика