Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Радість та сум, українського народу…

РАДІСТЬ ТА СУМ, УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ…

 

   Сьогодні у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відзначається дві події в історії нашого народу. Це 100 років з дня затвердження Тризуба державним Гербом Української Народної Республіки й 26 років з дня прийняття Постанови про Державний Герб.

   19 лютого 1992 року, Верховна Рада України прийняла Постанову про Державний герб України. Вона врахувала давні історичні традиції й затвердила тризуб, як малий герб України.

   Відродження його як національного символу почалося в роки першої світової війни національно-свідомими силами, що відстоювали ідею відбудови незалежної соборної України.

   Нове народження тризуба відбулося 19 лютого 1992 року, коли було прийнято Постанову про герб України. Так цей символ, зазнавши протягом своєї тисячолітньої історії стрімких злетів і падінь, великої любові й ненависті, знову посів гідне місце в символіці нашої держави. Незважаючи на всілякі заборони та утиски, дух тризуба продовжує жити в українському народі.

   Крім такої радісної події є, нажаль, й гірка, трагічна - це 20 люте, День Героїв Небесної Сотні.

   Педагогічний колектив та учні в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

Небесна сотня – безневинна жертва…
Бандитам не сховатись за хрестом
Отим хрестом, де їхня совість мертва
Зрікається і серцем і чолом…
У прощену неділю впала долу,
Простіть нас браття, миленькі, простіть…
За Україну – зранену і голу…
За Вас не впала і за Вас стоїть!

   І саме тут, сьогодні, скажемо «Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!»

   Увесь педагогічний колектив та учні Центру закликають всіх сьогодні згадати у ваших молитвах Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Присвятимо хвилину мовчання Героям Майдану, які згинули за світле майбутнє України.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (20.02.2018)
Просмотров: 376 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика