Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Протидія торгові людьми в ДПТНЗ «КЦПТО»

Протидія торгові людьми в ДПТНЗ «КЦПТО»

 

Торгівля людьми – це порушення прав людини, що включає переміщення, переховування, передачу або удержання людини, вчинені з метою експлуатації, в тому числі і сексуальної. Можна сказати, що це форма сучасного рабства.  Це питання не втрачає актуальності і в наш час в багатьох країнах світу, і Україна не є винятком. За даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації з міграції – понад 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року.

9 грудня 2019 та 23 січня 2020 року, з метою підвищення рівня знань здобувачів освіти ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», щодо поняття «торгівля людьми», прав та свобод громадян, державних та міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми, в навчальному Центрі  були проведені два тренінга. Понад 60 здобувачів освіти отримали інформацію, яка була спрямована на формування навичок безпечної поведінки, спостережливості, обговорили можливості забезпечення доступу постраждалих до різних видів допомоги та правосуддя.

Тренерами цих занять  виступили здобувачі освіти Пономарьова Єлизавета та Сергєєв Данило, які пройшли навчання для тренерів за ініціативи громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя» та ЗОБФ «Посмішка дитини».

Завдяки цим тренінгам ми станемо компетентними в питаннях роботи за кордоном і зможемо захистити себе від обману роботодавців.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (24.01.2020)
Просмотров: 277 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика