Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

ПРОФІЛАКТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ

ПРОФІЛАКТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ

 

24 березня за рішенням ВООЗ у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Дату було вибрано не випадково, адже саме цього дня 137 років тому німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу. Цьогорічним гаслом боротьби з туберкульозом є заклик «Єднаємося задля ліквідації туберкульозу!».

 

В Державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» з 22 березня по 29 березня 2021року проходив тиждень боротьби з туберкульозом. Впродовж тижня працівники соціально-психологічної служби Центру разом з керівниками груп анкетували учнів та виявляли рівень їх обізнаності у питаннях щодо даного захворювання.

 

25 березня в гуртожитку навчального закладу було проведено заняття з елементами тренінгу «Правда і міфи про туберкульоз». Мета заходу – розширити і поглибити знання учнів про туберкульоз, як небезпечну хворобу, наголосити на дотриманні правил, які допоможуть запобігти захворюванню на туберкульоз. Під час заняття учні дізналися:

  • про збудники туберкульозу;
  • про чинники, які сприяють інфікуванню та захворюванню на туберкульоз;
  • про профілактику туберкульозу;
  • про те, що має знати хворий на туберкульоз.

На виховних годинах учні подивились відеоролик, з якого дізнались про основні симптоми захворювання, шляхи передачі та поради як вберегтись від туберкульозу. Разом з учнями обговорювались питання симптомів захворювання, умов інфікування туберкульозом, діагностики захворювання, правил здорового способу життя та зміцнення імунної системи людини.

 

В бібліотеці була організована виставка літератури та періодичних видань по формуванню здорового способу життя.

 

Заходи даної тематики є вкрай важливими для підлітків, адже завдяки їм підростаючому поколінню прививається прагнення наслідування здоровий спосіб життя. Учні вчаться цінувати своє життя та здоров`я, а отже – піклуватись про власну безпеку та безпеку оточуючих.

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (31.03.2021)
Просмотров: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика