Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Професіонали серед аматорів

Фестиваль ім. Марії Приймаченко

 

«Марія Овксентіївна Приймаченко – художниця, творчість якої прекрасне, дивовижне, утаємничене, і до кінця незбагнене явище…»

 

20 травня 2017 року творчий колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» став одним з активних учасників міського фестивалю аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко, який у Краматорську проводиться вже третій рік поспіль.

На відміну від таких звичних виставок та конкурсів технічної, декоративно-прикладної та фото-творчості, на цьому фестивалі не було суворого журі, не було призових місць… Однак було те, що є найбільш ціннішим для кожної людини – непідробні емоції та чарівний блиск в очах кожного з гостей фестивалю.

Для участі у фестивалі аматорського мистецтва учні та педагоги Центру підготували цілу низку заворожуючих експонатів, серед яких гідне місце посіли діючі моделі верстатів, приладь для сільського господарства, малої промисловості та дому. Увагу дорослих привертали до себе деревокол, лава-трансформер, снігозбиральна машина, пристрій для зварювання мідних жил малого діаметру, макети металевих дверей, діючі моделі печей-буржуйок та ін. Увагу ж більш молодших гостей фестивалю привертали діючі моделі каруселі, фонтану, Великоднього яйця та українського тину.

Враховуючи специфіку фестивалю колектив навчального закладу не оминув у своїх експонатах і тему художнього мистецтва. Захоплення оточуючих викликали картини, написані фарбами, олівцями, а деякі з них – навіть з використанням елементів ліплення. Також привертали до себе увагу картини, вишиті з бісеру, пастижерні вироби та ляльки-мотанки, виготовлені як учнями, так і працівниками навчального Центру.

Підводячи підсумки фестивалю організатори цього заходу – Клуб підприємців Краматорська – відмітили високий рівень якості робіт, представлених Краматорським центром професійно-технічної освіти і побажали усьому творчому колективу навчального закладу подальших звершень та розвитку творчих талантів як учнів, так і працівників. У свою ж чергу колектив навчального закладу щиро подякував організаторам за запрошення прийняти участь у фестивалі та високий рівень його організаторської підготовки.

Наприкінці заходу колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був нагороджений сертифікатом учасника фестивалю аматорського мистецтва ім. М. Приймаченко.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (22.05.2017)
Просмотров: 504 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика