Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Предметний тиждень за професією «Зварник»

Предметний тиждень за професією «Зварник»

 

З 16.12.2019 по 23.12.2019 року у  ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проходив предметний тиждень за професією «Зварник».

В ході предметного тижня були проведені наступні заходи:

- урочиста лінійка відкриття предметного тижня;

- відкритий урок теоретичного навчання в групі ССП-19 викладачем Онищенко С.Я. з предмету «Обладнання та технологія зварювальних робіт» по темі: «Вибір режимів ручного дугового зварювання покритим електродом»;

- відкритий урок виробничого навчання у групі ССП-18 майстром виробничого навчання Малим В.В. на тему: «Розмічання деталей під складання у вузли»;

- відкритий урок виробничого навчання у групі ЕГС-19 майстром виробничого навчання Носач А.М.  на тему: «Наплавлення валиків у нижньому положенні шва»;

- конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти;

- конкурс професійної майстерності серед майстрів в / н;

- конкурс стінних газет і плакатів;

- конкурс на кращу презентацію своєї професії;

- конкурс гербів груп;

При проведенні урочистої лінійки відкриття звучали пісні про зварювання і зварників, демонструвалися презентація «Подорож в історію зварювання» та мультфільм «Мій тато чарівник».

Відкритий урок теоретичного навчання проходив у спеціалізованому кабінеті зварювального виробництва. «Заслужений вчитель України» Онищенко Сергій Якович продемонстрував присутнім педагогам, в ході проведення уроку, можливості використання електронних підручників, розроблених викладачем, інтерактивної дошки, комп'ютерів при викладі навчального матеріалу і перевірці знань здобувачів освіти.

Відкритий урок виробничого навчання для «Слюсарів із складання металевих конструкцій, електрогазозварників» у групі ССП-18 провів  майстер в/н Малий Володимир Вікторович з демонстрацією практичного виконання робіт з розмітки деталей.

Відкритий урок виробничого навчання для «Електрогазозварників» провів  майстер в/н Носач Анатолій Миколайович з використанням високотехнологічного зварювального обладнання.

18 грудня 2019 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» в рамках проведення предметного тижня за професією «Зварник» пройшли конкурси професійної майстерності серед здобувачів освіти та майстрів виробничого навчання кафедри зварників.

До складу журі конкурсу входила комісія з представників адміністрації Центру та методиста кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Ревякіна Світлани Миколаївни. 

У нелегкій боротьбі за першість учасникам конкурсів необхідно було пройти два етапи.

На першому етапі, учасники проходили тестування на знання теоретичних основ спецтехнології, матеріалознавства, охорони праці, креслення, а майстри виробничого навчання, також методики викладання виробничого навчання і основ педагогіки.

Другим етапом конкурсу стала перевірка практичних умінь і навичок учасників конкурсів.

За обмежений проміжок часу кожен з конкурсантів мав виконати зварювання :

- для здобувачів освіти - чотирьох зразків: ручного дугового зварювання пластин, а саме: кутове з'єднання пластин в нижньому і вертикальному положенні;

- для майстрів виробничого навчання – двох зразків: ручного дугового зварювання труб неповоротним стиком та механізованого зварювання плавким електродом у захисних газах труби з фланцем у нижньому положенні шва.

Оцінюючи виконані роботи, високопрофесійні члени журі, звертали увагу на цілий ряд критеріїв, серед яких були якість зварювального шва, порушення герметичності шва, організація робочого місця, дотримання вимог охорони праці та інші.

За підсумками конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання кращим з кращих став майстер виробничого навчання групи ССП-19 Шпак Сергій Іванович. Своїм прикладом він показав, що справжній фахівець повинен на високому рівні володіти як теоретичними знаннями, так і практичними навичками.

З невеликим розривом почесне друге місце зайняв майстер виробничого навчання групи ССП-18 Малий Володимир Вікторович.

На третьому призовому місці виявився майстер виробничого навчання групи ССП-17 Шаптала Віталій Миколайович.

Беручи участь в таких конкурсах майстри власним прикладом спонукають наших здобувачів освіти розвиватися в професії, ставити перед собою цілі і впевнено йти вперед, ставати фахівцями своєї справи.

18 грудня 2019 року в рамках проведення предметного тижня за професією «Зварник» пройшов конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти груп зварювального виробництва. У конкурсі взяли участь 8 учасників.

Як і в конкурсі майстрів виробничого навчання, здобувачі освіти змагалися в теоретичному турі, так і в практичному турі.

Журі конкурсу відзначило, що всі здобувачі освіти з поставленими завданнями успішно впоралися.

Оцінюючи виконані роботи здобувачів освіти, журі оцінювало тими ж критеріями, що і роботи майстрів виробничого навчання.

В ході проведення конкурсу профмайстерності серед здобувачів освіти в сумарному заліку теоретичних знань і практичних навичок місця розподілилися наступним чином:

-      перше призове місце посів здобувач освіти групи ССП-18 Худа Микола ;

-      друге призове місце посів здобувач освіти групи ССП-18 Химінець Богдан;

-      третє призове місце посів здобувач освіти групи ССП-19 Браговський Данило.

У конкурсі стінних газет і презентацій, враховувалися не тільки змістовність газет, плакатів і презентацій, а й їх художнє оформлення.

За підсумками конкурсу стінгазет і плакатів місця розташувалися наступним чином:

І місце - посіла редколегія групи ССП-19;

ІІ місце - посіла редколегія групи ЕГС-19;

ІІІ місце - посіла редколегія групи ССП-18 та ССП-17. 

У конкурсі презентацій професії «Зварник» місця розташувалися наступним чином:

І місце - посіли здобувачі освіти групи ЕГС-19 Рознов Олександр з презентацією «Пишаюся своєю професією»;

ІІ місце - посів здобувач освіти групи ССП-19 Антонов Даніїл з презентацією «Моя професія - моє майбутнє «Зварювальник»;

ІІІ місце - посіли здобувач освіти групи ССП-19 Браговський Данило з презентацією «Моя професія - зварювальник».

У конкурсі створення гербів місця розташувалися наступним чином:

І місце - посів здобувач  освіти групи ЕГС-19  Седін Сергій;

ІІ місце - посів здобувач  освіти групи ССП-19 Літвінцев Олександр.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (24.12.2019)
Просмотров: 274 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика