Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Предметний тиждень з професії «Верстатник широкого профілю»

Предметний тиждень з професії 

«Верстатник широкого профілю»

 

    Професія верстатника поєднує в собі розум, талант, прозорливість інженера і досвідчені, надійні руки професійного робітника. Саме ці якості відрізняють людей цієї професії.

       З 18 по 26 грудня 2017р. в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно технічної освіти» проходив тиждень з професії «Верстатник широкого профілю». У рамках тижня відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів – «Кращий за професією».

        Метою конкурсу є виявлення висококваліфікованих, ініціативних, перспективних учнів, підвищення технічної грамотності, зростання кваліфікації і ініціативи, підвищення престижу професії «Верстатник».

     Конкурс проходив в 2 етапи. Перший  етап - теоретична частина, яка включала в себе перевірку знань зі спецтехнології токарної справи, матеріалознавства, допусків, техніки безпеки і охорони праці.

         Другий етап - практичне завдання, яке полягало у виготовленні деталей різного рівня складності на універсальному токарно-гвинторізному верстаті мод. 16К20, що відповідає рівню і компоненту державного стандарту професійно-технічної освіти. Під час виконання практичної частини враховувалося якість виготовлення, дотримання геометричних розмірів і технічних вимог креслення, техніка безпеки на робочому місці.

За результатами обох етапів конкурсу серед учнів І курсу переможцями стали:

1 місце  - Хованський Володимир;

2 місце - Кікоть Дмитро;

3 місце - Горобець Андрій;

Серед учнів ІІ курсу переможцями стали:

1 місце - Халявкін Микола;

2 місце - Алтиченко Эдуард;

3 місце - Демус Микита.

     Виконання конкурсного завдання дало можливість оцінити рівень засвоєння програми і ступінь підготовленості учнів до майбутньої виробничої практики на базовому підприємстві ПрАТ НКМЗ.

           Педагогічний колектив Центру бажає учням подальших успіхів у навчанні та підвищенні професійної майстерності з обраної професії «Верстатник широкого профілю».

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (27.12.2017)
Просмотров: 682 | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика