Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Предметний тиждень з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

Предметний тиждень з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – корисна професія майбутнього, яка має спеціалізацію: налагоджування системного та прикладного програмного забезпечення; обслуговування та модернізація персонального комп'ютера, периферійних пристроїв, офісного устаткування; захист інформації; створення документів, таблиць, презентацій, баз даних, графічних об'єктів, анімацій, креслень, тривимірних об'єктів, відеоматеріалів; розробка й створення Веб-сайтів; розміщення та обслуговування Веб-сайтів; діагностування несправностей в роботі апаратних засобів і програмних продуктів; проектування та обслуговування комп'ютерних локальних мереж; реклама та продаж комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, периферійних пристроїв, витратних матеріалів та мережевого обладнання.

З 18 березня по 22 березня 2019 р. в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проходив тиждень з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» під девізом:

 

Аналіз комп'ютерних систем - це як виховання дітей; можна завдати величезної шкоди, але не можна гарантувати успіх.

         Tom DeMarco

В рамках тижня були проведені різні пізнавальні та розважальні інформаційні заходи:

- конкурс стінних газет: «Світ інформатики», «Гуморні хакери», «Техніка безпеки уважних операторів», «Використання комп’ютерів в різних професіях», «Складові комп’ютера», «Продвинутий юзер»;

- лінійка, присвячена відкриттю тижня з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», на якій учні познайомилися з планом заходів з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Лінійка супроводжувалася цікавими фактами з життя програмістів, показом фільму та презентації «Професії майбутнього»;

- відкритий урок теоретичного навчання  з предмету «Основи комп’ютерної графіки, Web-дизайну» в групі ОПО-16 з теми: «Стилізація таблиць»,  провів викладач Бережнов О.Є. Учням було продемонстровано за допомогою проектора роботу з  редагуванням та форматуванням таблиць в HTML. Учні уважно слухали викладача, розглядали технічні матеріали, запам'ятовували і повторювали за викладачем, урок пройшов продуктивно і досяг своєї мети;

- відкритий урок-квест виробничого навчання провела в групі ОПО-18 майстер виробничого навчання Калабухова Т.М. Урок пройшов на одному диханні, були показані різні засоби візуалізації. Урок-квест - це заняття, яке  завжди проходить в ігровій формі. Якщо усе правильно організувати – у захваті будуть як учні, так і педагог. Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна, учні були захоплені, задавали багато питань, активно брали участь в процесі уроку.

- інтелектуально-розважальну гру «Хто розумніше?» в групі ОПО-16 провела майстер виробничого навчання Фурманова О.В. Урок-гру завжди люблять учні, бо це завжди цікаво, весело, яскраво, живо і добре запам'ятовується. Учнів розділили на дві команди, команда хлопців під назвою "Вірус" і команда дівчат під назвою "Лінукс". Були обрані члени журі, до якого увійшли старший майстер, викладачі та майстри Центру. Урок-гра пройшла продуктивно, учні відповідали на питання, розгадували прислів'я і ребуси, відповідали на тестові завдання, також був інтелектуальний конкурс між капітанами команд. Перемогла команда під назвою "Лінукс".

Наприкінці тижня було підведено підсумки конкурсу операторів з презентацій на тему «Моя професія», де взяли участь учні першого, другого і третього курсів. Переможцем став учень групи ОПО-16  Науменко Дмитро, друге місце посів учень групи ОПО-17 – Крохмальний Назар, третє місце –учениця групи ОПО-18 – Солод Катерина.

Як показує результат, предметні тижні дуже потрібні і важливі учням і педагогічним працівникам! Висока продуктивність учнів на таких тижнях показує високі результати навчання! Ми бажаємо учням успіхів, більшого розкриття логічного, інтелектуального рівня в освоєнні обраної професії.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (25.03.2019)
Просмотров: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика