Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

ПРАВА ЛЮДИНИ – Я ЗНАЮ, Я РОЗУМІЮ!

ПРАВА ЛЮДИНИ – Я ЗНАЮ, Я РОЗУМІЮ!

 

        У сучасному світі для молодого українського громадянина справжньою зброєю стає розуміння прав людини та користування ними у повсякденному житті.

         Наша держава гарантує права та свободу людини, створює всебічні умови для реалізації цих прав, а також забезпечує охорону та захист від порушень.

         10 грудня - День прав людини. Це міжнародне свято відзначається за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Загальної декларації прав людини в 1948 році. Так, напередодні цього свята в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.

        З 5 по 9 грудня 2016 р. в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно технічної освіти» проходили тематичні виховні заходи, метою яких було правове виховання учнів, ознайомлення їх з основними правами і свободами, викладеними у Конвенції ООН про права людини.

        На початку тижня бібліотекар Центру Гончарова І.В. підготувала тематичну виставку видань та іншої літератури правового змісту, присвячених правам людини, а наші творчі учні за допомогою стіннівок познайомили  молодь та педагогічних працівників з правами та обов’язками громадян України.

        6 грудня 2016 р. була проведена лінійка на тему «10 грудня - Міжнародний день захисту прав людини», на якій виступили викладач права Каракулов С.С. та учні групи ОПО-15.

        Також серед учнів пройшов конкурс на правову тематику у групах  ОПО-16 та СШП-16, на якому учні показали вміння застосовувати на практиці здобуті теоретичні знання з застосування чинного законодавства України.

       Відкритий урок з предмету «Основи правових знань» на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх осіб» у групі ПР-16, познайомив молодь з видами злочинів, за скоєння яких неповнолітні несуть повну відповідальність. Такі заняття виховують почуття високого рівня правомірної поведінки серед учнівської молоді.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (13.12.2016)
Просмотров: 660 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика