Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Посвята у мешканців гуртожитку

Посвята у мешканців гуртожитку

 

Тимчасове житло – найбільш постійне…

 

В.П. Фролов, х/ф «Самотнім надається гуртожиток»

 

      Існує вислів «Щоб відчути себе справжнім студентом, потрібно жити в студентському гуртожитку”, і нехай усі, хто навчається у професійно-технічних навчальних закладах мають статус учнів, а не студентів, сенс вислову це  не змінює. Адже саме в гуртожитку молода людина стає дорослою, вчиться самостійно приймає важливі рішення та вирішувати свої проблеми.

     А для того, щоб учням першого курсу було легше усвідомити свій новий статус та освоїтися на новому місці проживання, у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» на початку  жовтня 2017 року було проведене символічне свято «Посвята у мешканців гуртожитку», організаторами якої стали адміністрація Центру, вихователь гуртожитку та учні самоврядування гуртожитку.

    Учні 2-3 курсів до підготовки такої тривожної для першокурсників події підійшли з усією відповідальністю, завзяттям та запалом, адже ще рік-два тому вони самі були першокурсниками і чудово пам’ятають як самі переживали ці перші місяці самостійного, дорослого життя… Хлопці та дівчата підготували насичену концертну програму, наповнену танцями, співами, конкурсами та спортивними змаганнями. Також вони не забули й про подаруночки для найбільш активних учасників посвяти.

   Сама посвята проходила на крилечку гуртожитку, де зібралося багато молоді. На це свята завітали навіть ті учні, які не мешкають у гуртожитку, а продовжують проживати у своїх домівках разом з батьками, однак і їм хотілося відчути атмосферу початку дорослого життя.

   З привітальною та підбадьорюючою промовою до усіх першокурсників звернулася вихователь гуртожитку Дергунова В.В., яка ознайомила новачків та нагадала вже бувалим мешканцям гуртожитку правила комфортного, безпечного та цікавого проживання у гуртожитку. Ведучі-старшокурсники, яким стали учні гр. ССП-15 Лизогуб Олександр, Білогруд Максим та гр. ОПО-15 Кравчук Аліна, «запалювали» усіх присутніх жартами і кумедними витівками.

     Не зважаючи на прохолодну осінню погоду, в гуртожитку панували тільки теплі емоції, які зігрівали та запалювали вогники у серцях учасників концерту. Свіжий вітерець, який вирував навколо присутніх, не став завадою для артистів. Танцювальні привітання у вигляді вальсу, рок-н-роллу та флеш-мобу  першокурсникам подарували такі учні, як Недвига К., Свиридова Т., Федорова С., Яковець А., Слобожан А., Риков К., Курбацький А., Дарноступ Є., Смиченко Д., Коваленко І. та Орлов Д.

    Яскравим продовженням посвяти стали веселі конкурси, у яких учням необхідно було чи то виконувати певні дії з заплющеними очима, чи то без допомоги рук передавати якісь предмети, чи то імітувати гру у змійку навприсядки… Усі конкурси мали своїх переможців, які у якості нагороди отримували маленькі солодкі презенти.

     Завершенням посвяти для мешканців гуртожитку стала дискотека, на якій усі бажаючі мали змогу у неформальній обстановці ближче познайомитися один з одним, дізнатися про інтереси та захоплення тих, з ким їм випала доля жити поруч впродовж тривалого часу, та просто завдяки запальним танцям зігрітися у прохолодний вечір.

    Таким чином, усі першокурсники стали «офіційно» мешканцями гуртожитку і, сподіваємось, що засвоїли просту життєву істину: «Твій дім – там, де ти є, і саме від тебе залежить, чим цей дім буде наповнений і яке життя тебе в ньому чекатиме».

   Адміністрація навчального закладу ще раз вітає усіх першокурсників з початком нового етапу у їхньому житті та щиро сподівається, що самостійне життя принесе їм тільки успіхи та досягнення. У свою ж чергу усі працівники Центру, на чолі з адміністрацією, нагадують, що з будь-яким питанням, занепокоєнням чи пропозицією стосовно покращення умов проживання у гуртожитку, учні завжди мають змогу звернутися до них та бути почутими

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (10.10.2017)
Просмотров: 727 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика