Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Посвята у мешканці гуртожитку

Посвята у мешканці гуртожитку

 

Існує вислів «Щоб відчути себе справжнім студентом, потрібно жити в студентському гуртожитку» і нехай усі, хто навчається у професійно-технічних навчальних закладах мають статус здобувачів освіти, а не студентів. Саме в гуртожитку молода людина стає дорослою, вчиться самостійно приймати важливі рішення.

Щоб першокурсникам було легше усвідомити свій новий статус та освоїтися на новому місці проживання, у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» на початку жовтня 2019 року було проведене символічне свято «Посвята у мешканці гуртожитку», організаторами якого стали адміністрація Центру, вихователь та члени самоврядування гуртожитку.

З усією відповідальністю старшокурсники підійшли до підготовки такої тривожної для першокурсників події. Дівчата і хлопці підготували насичену святкову програму з танцями та конкурсами. Також були подаруночки для найбільш активних учасників посвяти.

Ведучі, якими стали здобувачі освіти групи ПК-17 Яковець О., ОПО-17 Об´єдков А., ССП-19 Антонов Д. «запалювали» усіх присутніх музикою, жартами і кумедними витівками.

В гуртожитку панували тільки теплі емоції, які зігрівали та запалювали вогники у серцях учасників свята. Танцювальні привітання подарували Яковець О., Белоусова Н., Пастушенков Р.

Яскравим продовженням посвяти стали веселі конкурси, у яких учасникам необхідно було виконувати певні дії з заплющеними очима та без допомоги рук передавати якісь предмети. Усі конкурси мали своїх переможців, які отримали маленькі солодкі презенти у якості нагороди.

Завершенням посвяти для мешканців гуртожитку стала запальна дискотека.

Вітаємо першокурсників, які «офіційно» стали мешканцями гуртожитку!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (18.10.2019)
Просмотров: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика