Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Плекаємо майстрів із золотими руками

Плекаємо майстрів із золотими руками

 

19 вересня 2020 року на підприємстві - замовнику кадрів ПрАТ «НКМЗ» на базі «Цеху металевих конструкцій» відбувся щорічний конкурс «Майстер «Золоті руки», присвячений 152-річчю міста Краматорськ. Мета конкурсу - виявити кращих у своїй професії, стимулювати професійну творчість робочих, а також підвищити престиж робітничих спеціальностей серед молоді.

Конкурс складався з двох етапів. Теоретичний етап (тестування) відбувся у Відділі розвитку персоналу та управління знаннями, практична етап (механізоване зварювання в захисному газі зразків в нижньому, вертикальному і горизонтальному положенні) - в цеху металевих конструкцій.

У конкурсі брали участь 11 електрогазозварників віком до 30років з механо-складальних цехів ЦМК і Мх№16, 5 з них - колишні випускники Краматорського центру ПТО (Коновалов Роман - група ЕГС-17; Ковба Олександр - група СП-13; Янченко Роман - група СП-13; Шепілов Едуард - група СП-12; Бугаєв Віктор - група ЕГС-18).

У цьому році як теоретичні, так і практичні завдання були ускладнені. Учасники конкурсу повинні були не тільки заварити зразки, але і самостійно зібрати їх під зварювання.

Наші випускники показали високі теоретичні знання та успішно виконали виробничі завдання з високими показниками якості продукції.

У теоретичному турі переможцем став Янченко Роман.  А за підсумками оцінки теоретичних знань і практичних навичок наші випускники зайняли весь п'єдестал пошани: перше місце посів Бугайов Віктор (цех №16); друге місце - Шепілов Едуард (ЦМК); третє місце - Янченко Роман (цех №16). І не дивно, бо ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» максимально наблизив освітній процес до сучасного виробництва і впроваджує дуальну форму навчання спільно з кращими промисловими підприємствами області.

Переможці конкурсу були нагороджені медалями, дипломами та сертифікатами від асоціації молоді НКМЗ на придбання товарів.

Тож майбутнє за такими сучасними навчальними закладами, де можна виховувати висококваліфікованих робітників, тих, хто буде любити свою професію і присвятить своє життя відродженню та розбудові галузі, що вкрай важлива для економіки нашої держави.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (03.10.2020)
Просмотров: 143 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика