Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Писанка – вічна перлина нашого роду

Писанка – вічна перлина нашого роду

 

Із давніх-давен яйце, як і дерево, вважалося символом весняного пробудження природи, зародження життя, продовження роду тощо.

У дохристиянські часи писанка виконувала роль оберега. Ця традиційна функція, як і найдавніший орнамент, частково зберіглася й досі: трикутники, спіралі, клинці, трирогі і свастики – все це знаки різних ритуалів і священних магічних чисел, котрі в свідомості сучасників не втратили оберегового значення.

З метою поширення знань з традиційного розпису писанок на Сході України, розкриття глибинного значення символів, розширення творчих зв’язків в питаннях відродження українських традиційних ремесел, 28.04.2021 учні ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» взяли участь в обласному очному етапі конкурсу з писанкарства «Країна писанкова».

Розпис здійснювався дистанційно впродовж 2-х годин за запропонованим зразком-ескізом. Для виконання розпису робоче місце кожного учасника було обладнане веб камерою та мікрофоном, а також на робочому місці були матеріали для розпису, а саме курячі яйця, барвники, писачки, серветки, віск, свічки тощо.

Впродовж розпису учасники спілкувалися з членами журі.

Після закінчення розпису кожен учасник надіслав фото виконаної роботи (у трьох проекціях), для оцінювання.

Щиро сподіваємось, що участь в цьому конкурсі - це не тільки досвід, а і поширення глибинних знань! І журі гідно оцінить старання і талант наших учнів

Вітаємо всіх з Великодніми святами!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (30.04.2021)
Просмотров: 41 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика