Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Підтримка профтеху - запорука розвитку держави!

Підтримка профтеху - запорука розвитку держави!

 

Вже понад півстоліття ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» є не лише замовником кадрів ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», а й підприємством, яке допомагає розвиватися нашому навчальному Центру. Дирекція заводу щороку допомагає нам покращувати та вдосконалювати матеріально-технічну базу навчального закладу, а робітники цехів – вчать наших учнів машинобудівній справі безпосередньо на виробництві!

І навіть у такий важкий рік, що видався на долю не лише Краматорська, а й усього світу, наше базове підприємство не припиняло надавати нам допомогу та підтримку! Випускники 2020 року машинобудівного профілю були працевлаштовані до цехів ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», а учні продовжують проходити виробничу практику та вдосконалювати свої професійні вміння та навички.

Сьогодення висуває до процесу професійного навчання безліч вимог з комп`ютеризації навчального процесу. А тому розвиток мережі комп`ютерних технологій є вкрай важливим для навчання будь-якій сучасній професії. І у цьому навчальному році завдяки допомозі колективу ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», зокрема голови наглядової ради Протиняка Ігора Стефановича, ще один з кабінетів інформатики нашого закладу був обладнаний 16 комплектами новітніх комп`ютерів. Надане обладнання допоможе учням та викладачам продукувати новітні ідеї у сфері розвитку професійних знань, вмінь та навичок!

Ми щиро дякуємо усьому колективу ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» за неоціненну підтримку у розвитку нашого навчального закладу! Сподіваємось, що наша співпраця триватиме ще не один десяток років і ми з гордістю продовжимо виховувати робітничі кадри, які під вашим вмілим керівництвом підіймуть машинобудування Донеччини та усієї держави на якісно новий рівень! Адже ми впевнені, що майбутнє нашої неньки України в наших з вами руках!

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (15.10.2020)
Просмотров: 130 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика