Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1113

Главная » Статьи » Новини та події

Підкорюємо нові висоти разом!

Підкорюємо нові висоти разом!

Кожне наше «Завтра» повинно бути кращим за наше «Сьогодні» – ось девіз, що наслідує весь колектив Державного професійно-технічного начального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти»!

З року в рік адміністративний та інженерно-педагогічний колектив Центру прикладає максимальні зусилля для того, щоб молодь Донеччини та близьких регіонів України отримувала якісну професійну освіту.

Підтвердження того, що наша плідна, самовіддана праця є важливою, ми отримали на Одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020», яка розпочалась 4 серпня 2020 року у Київському Палаці Спорту та триватиме до 6 серпня.

Ця виставка є головною освітньою виставкою України. А тому, отримати нагороду такого рівня – це мрія та гордість для кожного навчального закладу.

І цього річ наша мрія вкотре здійснилася!

За підсумками почесного, висококваліфікованого журі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був нагороджений:

  • Дипломом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України «За активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти»
  • Золотою медаллю в номінації «Дуальна форма здобуття освіти як дієвий механізм підвищення якості підготовки фахівців»!

Окремо хочемо привітати нашого директора – Сорочинського Артема Вікторовича, з нагородженням почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України «За активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти»!

Адміністрація ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» щиро дякує усім працівникам Центру за самовіддану багаторічну працю та допомогу в кропіткій підготовці матеріалів для участі у виставці!

Окрему вдячність висловлюємо усім нашим учням, а також тим хлопцям та дівчатам, які приєднаються до нашої дружньої родини у новому навчальному році! Адже все, що ми робимо – ми робимо для вас! Ви надихаєте нас на нові звершення та змушуєте кожного дня ставати кращими!

Пам`ятаймо, що сила нашого навчального закладу, як і всієї Неньки України, - у нашій єдності! І допоки ми будемо єдиним цілим – наш навчальний заклад буде процвітати і разом ми підкоримо ще не одну вершину!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (06.08.2020)
Просмотров: 44 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика