Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Перша допомога. Коли рахунок йде на хвилини

Перша допомога. Коли рахунок йде на хвилини

 

         Бажання постійного вдосконалення, бажання бути дієвим у нестандартній ситуації, бажання бути корисними суспільству привело 10 січня 2017 року педагогічних працівників ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» на навчально-практичне заняття з основ надання першої домедичної допомоги, організоване співробітниками Центру психосоціальної адаптації м. Краматорська.

       Нещасні випадки, травми та хвороби можуть трапитися з нами раптово. Тому, оперативність надання допомоги часто залежить від людей, що знаходяться поряд з потерпілим (члени сім'ї, колеги, перехожі). Від 40% до 75% постраждалих гине не через отримані травми, а через невчасну або не кваліфіковано надану першу допомогу.

       Короткий, однак вкрай зрозумілий та практичний курс, представлений координатором Центру психосоціальної адаптації Валерієм Нємцовим, надав кожному з учасників тренінгу чітке уявлення про те в якому разі і що треба робити, як правильно укомплектувати аптечку необхідними засобами першої допомоги і те, як правильно повідомити диспетчеру швидкої що трапилося.

         Чотири години лекції та оволодіння практичними навичками пролетіли непомітно. Після ґрунтовного теоретичного курсу всі присутні кілька разів відпрацювали практичні навички зі штучного дихання і непрямого масажу серця на спеціальному манекені. Правильність і достатність дій контролював тренер і сигнальна система манекена.

         Це заняття допомогло зміцнити впевненість кожного учасника в тому, що

  • першу допомогу в змозі надати будь-яка людина незалежно від статі, віку або фізичного стану, головне - знати, що необхідно робити, а чого робити категорично не можна;
  • основам першої допомоги можна навчитися за 1 день, а далі - розширення навичок з надання першої допомоги в найбільш частих екстремальних ситуаціях;
  • володіючи знаннями, людина відчуває себе впевненіше і сильніше;
  • якщо кожен буде знати, як допомогти іншим, світ навколо стане безпечніше.

         Педагоги нашого навчального закладу вдячні співробітникам Центру психосоціальної адаптації за відмінно проведений тренінг!

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (12.01.2017)
Просмотров: 624 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика