Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

ПЕРЕВІРЯЄМО МАЙСТЕРНІСТЬ ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ!

ПЕРЕВІРЯЄМО МАЙСТЕРНІСТЬ ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ!

 

Початок весни – найкращий час для нових звершень, адже саме зараз серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти стартують «великі змагання» - конкурси фахової майстерності. Традиційно ці конкурси проводяться у 3 етапи. На першому етапі учасники проходять відбори на рівні закладів, на другому – змагаються на обласному рівні. Учасники з найкращими результатами мають можливість позмагатися у фіналі конкурсу на національному рівні.

 

Так 4 березня 2021 року в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» розпочалася захоплива боротьба за першість серед учнів з професії «Електрогазозварник».

 

Участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» взяли учні груп ССП-18 – Химинець Богдан та Стеценко Дмитро, ССП-19 – Антонов Даніїл та Браговський Данило, а також учні групи ЕГС-20 – Баранцов Іван та Мараховський Владислав.

В ході конкурсу учасники демонстрували не лише свої теоретичні знання, а насамперед практичні вміння та навички, що засвоїли за час старанного навчання. Кожен конкурсант мав надати на розгляд журі два зразки, а саме:

  • стикове з`єднання вертикального шва (ручне дугове зварювання);
  • стикове з`єднання вертикального шва (напівавтоматичне зварювання у середовищі захисних газів).

 

Члени журі відмітили, що всі учасники мали досить високий рівень професійної підготовки і показали гідний результат. Та все ж конкурс завжди залишається конкурсом, а тому обов`язково повинен бути той, хто з гордістю захистить честь нашого закладу на обласному рівні!

 

Тож, за висновками журі призові місця серед конкурсантів розподілилися наступним чином:

  • з результатом у 210 балів із 220 можливих почесне І місце посів ДАНИЛО БРАГОВСЬКИЙ (учень групи ССП-19, майстер виробничого навчання Шпак С.І.);

 

  • почесні ІІ та ІІІ місця відповідно посіли БОГДАН ХИМИНЕЦЬ (група ССП-18, майстер виробничого навчання Малий В.В.) та ДАНІЇЛ АНТОНОВ (група ССП-19, майстер виробничого навчання Шпак С.І.).

Щиро вітаємо переможців І етапу конкурсу фахової майстерності та бажаємо усім учасникам змагання не зупинятися на досягнутому, а кожного  дня докладати максимум зусиль для того, щоб ставати ще кращою версією себе «вчорашнього»!

 

Пам`ятайте, ВИ - майбутнє не тільки Краматорського центру професійно-технічної освіти, а й гіганта машинобудування ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», а отже – усієї Донеччини та держави!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (04.03.2021)
Просмотров: 81 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика