Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ

 

«Ми мусимо навчитися чути себе українцями».

І.Франко

 

12.03.2019 року день у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був особливо жвавий та насичений. Однією з причин цього було проведення обласної літературної вітальні, присвяченій «шістдесятникам». Відкрила захід методист НМЦ ПТО у Донецькій області Васюхно Тетяна Іванівна. Вона побажала натхнення та гарного настрою всім учасникам вітальні. Творчий портрет викладача української мови та літератури ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Приступи Яни Олександрівни представила методист Центру Мірошниченко Лариса Анатоліївна.

Викладач Приступа Я.О. запросила колег на урок-розмову в літературній вітальні Ліни Костенко. Цей нестандартний урок мав на меті розширити знання учнів про геніальну сучасну поетесу, прекрасну жінку – Ліну Василівну Костенко.

На теперішній час дуже важливо не тільки зацікавити учнів українською поезією, літературою, а зробити так, щоб вони знали, любили, шанували, розповсюджували українське мистецтво. Задля цього необхідно було так продумати урок, щоб учням було цікаво, щоб б вони почувалися комфортно, затишно, могли б із задоволенням слухати, висловлювати свої думки, а головне – їм хотілося читати поезії, твори знов і знов.

І викладачу це вдалося. Учні були водночас зосередженими і активними, пройнялися не тільки творчістю Ліни Костенко, а й нею, як особистістю з щирим серцем і відкритою душею, принциповою, рішучою і водночас тендітною жінкою.

Учні висловлювали свої думки, читали поезії Ліни Костенко і навіть придумали запитання до поетеси, адже вона активний користувач соціальних мереж, а сучасна молодь багато часу проводить в Інтернеті.

Урок в літературній вітальні пройшов цікаво, змістовно, «на одному диханні», зайвий раз довівши, що молодь можна зацікавити українською літературою, що в Україні дуже багато прекрасних митців, поезій, талановитих людей. 

Наприкінці уроку викладач Приступа Я.О. побажала учням і гостям любити, захоплюватися, не розлучатися з поезією Ліни Костенко, неповторною, мудрою та пристрасною.

Тож побажаємо Яні Олександрівні подальшого натхнення, успіхів, нових ідей у креативному підході до проведення уроків, прищеплення любові до рідної мови та літератури!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (14.03.2019)
Просмотров: 182 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика