Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ

 

«Ми мусимо навчитися чути себе українцями».

І. Франко

 

Сьогодні день у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був особливо жвавий та насичений. Однією з причин цього були «Європейські перегони» для учнів І курсу, які проводила викладач Отоса Ірина Олександрівна. Цей захід мав на меті розширити знання про Україну, Європу і країни, що входять до складу ЄС, розвивати логічне мислення та виховувати повагу до національних, культурних надбань українських та європейських народів. На «Європейські перегони» були запрошені представники навчальних закладів Краматорського регіону та методист НМЦ ПТО у Донецькій області Кравченко Людмила Володимирівна. З словами привітання виступила в.о. директора Александрова Діана Стефанівна і побажала успіхів та подальшого розвитку творчості викладачу Отосі Ірині Олександрівні. Творчий портрет педагогічного працівника надала методист Центру Мірошниченко Лариса Анатоліївна.

На теперішній час дуже важливо не тільки зацікавити учнів, а зробити так, щоб вони любили історію, а для цього необхідно наблизити їх до такого навчального середовища, у якому б вони почувалися комфортно, затишно, могли б вчитися і фантазувати, вільно творити.

Правильно сконструйована гра більш, ніж будь-яка діяльність, дозволяє розвивати самостійність, враховуючи вікові особливості учнів.

Ігрова діяльність на уроках сприяє підвищенню зацікавленості до предмета і полегшує засвоєння складних теоретичних понять. Таким чином, гра, яка є необхідністю та основним видом діяльності, одночасно стає головним засобом і навіть умовою інтелектуального розвитку учня. Й сьогоднішній захід був яскравим прикладом цього.

Учні з великим ентузіазмом проявляли свої знання та вміння, здібності, кмітливість для досягнення перемоги. Педагогічний працівник, Отоса Ірина Олександрівна, доклала велику кількість педагогічної майстерності, всебічної обізнаності для проведення на високому рівні позаурочного заходу «Європейські перегони», на якому панувала творча, доброзичлива атмосфера.

Тож побажаємо їй натхнення, успіхів, нових ідей у креативному підході до проведення такого роду заходів!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (14.02.2019)
Просмотров: 239 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика