Главная » Статьи » Новини та події

Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед!

У Краматорському центрі професійно-технічної освіти вже доброю традицією стало проведення Олімпійського тижня.

Яскравий старт насиченого тижня розпочався в цьому році з урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення тижня, а  також учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України. Яскравий день продовжився   легкоатлетичним забігом учнів Центру, якій відбувся на території міського парку «Ювілейний».

Протягом Олімпійського тижня в Центрі були проведені години спілкування «Олімпійське сузір’я України», «Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього», організована виставка стіннівок «Я – майбутній олімпієць», де учні демонстрували своє вміння малювати та фантазувати. Переможцями у цьому конкурсі стали: групи СШП-17, СШП-18 - І місце;  ССП-18, ОПО-18 – ІІ місце; ЄГС- 18 - ІІІ місце.

Впродовж тижня учні змагалися у спритності та витривалості під час кросу на 1000 м та в естафеті 4х100 м. Не обійшлося і без командних спортивних змагань з футболу.

Учасники всіх змагань показали гідні результати та довели, що сучасна молодь наслідує принципи здорового способу життя. Однак, у будь-якому змаганні завжди є ті, хто показує найкращі результати. Як завжди завзято та у жорсткій чоловічій боротьбі пройшов турнір Центру з міні-футболу. Були і впевнені перемоги, і прикрі поразки, як наприклад у фінальному матчі. Тут у напруженій боротьбі, за серією пенальті виграла команда першого курсу    ССП- 18 у команди ЄГС-18, яка за ходом гри ні в чому їм не програвала, аж до «футбольної лотереї».

Переможців змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами.

Олімпійський тиждень у Краматорському центрі професійно-технічної освіти і цього року пройшов цікаво, ефективно та корисно. Він надав учням змогу не тільки долучитися до світу сучасного спорту, але й згадати спортивні традиції, показати себе на високому рівні у фізичній підготовці.