Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

ОЛІМПІЙЦІ КРАМАТОРСЬКОГО ЦЕНТРУ

ОЛІМПІЙЦІ КРАМАТОРСЬКОГО ЦЕНТРУ

 

   24 травня 2017 р. з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету та проведення Всесвітнього Олімпійського дня в Україні, з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні, формування патріотичних почуттів особистості та задля активізації моральної позиції учнівської молоді Центру у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проводилися спортивно-масові заходи.

     Керівник фізичного виховання Смирнов О.М. та викладач фізичної культури Зінченко А.С. розробили для учнів комплекс цікавих спортивних змагань та конкурсів: конкурс плакатів, армреслінг, перетягування канату, жим гирі, естафета комбінована.

 

     Учні з цікавістю приймали активну участь у цих змаганнях, де змогли показати свою фізичну підготовку, спритність, швидкість та дисциплінованість.

     У конкурсі плакатів перемогли учні збірної груп 1 та 2 курсу з професії «Оператор з обробки інформації та програмного устаткування», ІІ місце посіли учні 2 курсу з професії «Слюсар із складання м/к; електрогазозварник», а почесне ІІІ місце посіли учні 1 курсу з професії «Верстатник широкого профілю»

         За підсумками всіх конкурсів були отримані такі результати:

  • перше місце посіли учні гр. ССП-15 з професії «Слюсар із складання м/к; електрогазозварник»;

  • друге місце посіли учні гр. СШП-16 з професії «Верстатник широкого профілю»;
  • третє місце посіли учні збірної груп ОПО-15 та ОПО-16 з професії «Оператор з обробки інформації та програмного устаткування»;
  •  грамотою були відзначені учні групи ССП–16 за активну участь в Олімпійському дні.

      Учні, приймаючи участь у заходах Олімпійського дня, ненадовго відчули себе олімпійцями, а вболівальники нібито побували на справжніх Олімпійських змаганнях. Такі заходи виховують в учнях усвідомлення свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (25.05.2017)
Просмотров: 436 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика