Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Охорону праці знай, про життя й безпеку дбай!

Охорону праці знай, про життя й безпеку дбай!

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.

З 26 по 30 квітня 2021 року в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проходив Тиждень охорони праці, під гаслом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я».

Мета проведення тижня з охорони праці - комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

27 квітня у гуртожитку інженер з охорони праці Волощенко В.П. та вихователь Данильченко Є.І. з учнями переглянули відеоматеріали та презентацію, згадали нормативно-правові акти з питань охорони праці, організаційні основи охорони праці, основи пожежної безпеки, електробезпеки, виробничої санітарії та гігієни праці, першої допомоги при нещасних випадках.

Під час зустрічі, також була проведена тематична виставка під гаслом «Охорону праці знай, про життя й безпеку дбай», учні брали активну участь у обговоренні питань, щодо безпеки життєдіяльності, охорони праці та пожежної безпеки. Наводилось багато прикладів із життя, як приймати правильні рішення в екстремальних ситуаціях.  

29 квітня інженер з охорони праці Волощенко В.П. провела інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки. Були розглянуті питання щодо безпечних умов праці, профілактики виробничого та побутового травматизму серед працівників та учнів.

Протягом тижня проведено рейд-перевірку виконання учнями на виробничій практиці вимог охорони праці та пожежної безпеки.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (29.04.2021)
Просмотров: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика