Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Один з найкращих на Всеукраїнському конкурсі!

Учень Краматорського центру професійно-технічної освіти –

один з найкращих на Всеукраїнському конкурсі!

 

   Модернізація професійно-технічної освіти передбачає якісно новий рівень підготовки робітників. Висока майстерність у набутій професії дозволяє учню системи професійної освіти бути конкурентоспроможним на ринку праці. Професіоналізм забезпечує високу професійну мобільність, здатність оперативно освоювати нововведення і швидко адаптуватися до мінливих умов виробництва, здатність самостійно обирати сферу діяльності, приймати відповідальні рішення.

    З метою підвищення якості професійно-технічної освіти, вдосконалення форм, методів, засобів виробничого навчання, обміну досвідом проводяться конкурси професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, на яких визначаються кращі за професією.

       Так з 30 травня по 1 червня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» відбувся III (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрозварник ручного зварювання».

    У конкурсі брали участь учні професійно-технічних начальних закладів з 23 областей України та міста Києва.

     У ході змагань учасники проходили тестування, виконували практичне складання та ручне дугове зварювання металоконструкцій.

    Донецьку область гідно представив переможець обласного туру конкурсу учень групи ЕГЗ-17 ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», Оспіщев Юрій.

     За перебігом конкурсу стежило неупереджене, компетентне журі, до складу якого входили головні зварники промислових підприємств м. Харкова, керівники кафедри зварювання вищих навчальних закладів освіти м. Харкова.

   В ході виконання практичного завдання зварені зразки проходили пневмо-динамічні випробування. В результаті тільки у трьох учасників зразки не виявили пропускання стиснутого повітря, у тому числі і у Юрія.

     Всеукраїнський конкурс передбачає 6 призових місць. За підсумками конкурсу Юрій Оспіщев посів загальне четверте місце, був нагороджений дипломом ІІІ ступеню та цінними подарунками спонсорів конкурсу, фірмами КEMPPI, Fronius, DNIPROM. Юнак у напруженій боротьбі та на належному професійному рівні показав набуті в стінах навчального закладу знання, уміння та навички.

     Конкурс продемонстрував, що професія «Електрозварник ручного зварювання» - це кропітка праця, яка потребує багато зусиль, напруження, натхнення, майстерності. В цьому і суть майстра своєї справи.

   Супроводжували та підтримували учасника конкурсу викладач спецдисциплін, Онищенко Сергій Якович та старший майстер Краматорського центру ПТО, Сорочинський Артем Вікторович. Вони взяли участь у семінарі-практикумі «Інноваційні педагогічні і виробничі технології підготовки компетентного сучасника зварювальника» та одержали сертифікати учасників семінару.

     Адміністрація ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» та педагогічний колектив щиро вітають переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу.

      Ми пишаємося нашим учнем, Оспіщевим Юрієм, який гідно представив Донецьку область на цьому конкурсі. Зичимо натхнення, творчого і професійного зростання, нових здобутків та реалізації всіх задумів.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (04.06.2018)
Просмотров: 418 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика