Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Обираючи професію – обираєш свою долю!

Обираючи професію – обираєш свою долю!

 

      10 листопада 2016 року у ПКіТ НКМЗ відбувся щорічний ярмарок професій, організований за підтримки Краматорського центру зайнятості,  а також професійно-технічних і вищих навчальних закладів міста та області. Одним з найбільш яскравих учасників ярмарку став Краматорський центр професійно-технічної освіти, а бажаними гостями були майбутні випускники  9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста.

        Головною з центральних експозицій ярмарку стала презентація професій машинобудівного профілю. Від майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін школярі дізналися про особливості роботи електрогазозварників, слюсарів із складання металоконструкцій  та верстатників широкого профілю. Заслужений вчитель України Онищенко С.Я. ознайомив школярів з механізмом роботи сонячної батареї, яка була виготовлена спільними зусиллями педагогів та учнів Центру. А також показав, як за допомогою новітніх приладів вимірювати температуру, вологість, споживання електричної енергії та контролювати споживання енергоресурсів.

        Дізнатися про переваги навчання у Краматорському центрі ПТО школярі мали змогу, поспілкувавшись з педагогами та учнями нашого навчального закладу, а також отримавши інформаційні матеріали про кожну з професій, яким навчають у Центрі. Кожен майбутній випускник мав змогу прийняти участь у майстер-класах, які проводили учні з професій «Кухар; кондитер», «Перукар-модельєр», а також «Соціальний робітник; молодша медична сестра з догляду за хворими». Так, хлопці з цікавістю вчилися ліпити вироби з борошна, дівчата ставали моделями для наших перукарів, а всі бажаючі мали змогу виміряти свій артеріальний тиск та отримати консультацію майбутніх професіоналів.

         Весь час проведення ярмарку на мультимедійному екрані транслювався інформаційний ролик про Центр, переглянувши який школярі нібито побували у нашому навчальному закладі, змогли зазирнути у навчальні класи та навчально-виробничі майстерні.

javascript:void(0)

     Організовуючи професійне та особистісне становлення учнів, педагоги Центру тісно взаємодіють не лише з самими підлітками, а й з їх батьками. Підтвердженням цьому стала участь дуету сім`ї першокурсника Євгена Німенко та його мами Олени у святковому концерті, який був приємним доповненням до профорієнтаційного заходу.

        Приймаючи участь у подібних профорієнтаційних заходах ми маємо змогу не тільки донести до майбутніх випускників переваги навчання саме в нашому Центрі, а й допомагаємо підростаючому поколінню зробити вірний та обміркований вибір на шляху до початку дорослого життя.

Ласкаво просимо до

Краматорського центру професійно-технічної освіти!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (11.11.2016)
Просмотров: 620 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика