Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Обдарована молодь  ДПТНЗ

Обдарована молодь  ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

   На виконання наказу Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністраціі від 22.02.2018 року «Про проведення щорічного обласного огляду-конкурсу самодіяльної художньої творчості у професійно-технічних навчальних закладах», 23 березня 2018 року в Палаці культури і техніків НКМЗ відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльної творчості.

    До цього конкурси педагогічний колектив та учні готувалися ретельно. Наші учні займаються  танцями, вокалом у різних колективах, тому і ці творчі колективи були залучені до концертної програми.  Заздалегідь був  продуманий сценарій. Програма була підготовлена під гаслом: «Україна, Україна, ти одна така єдина!»

      Була проведена титанічна праця, для того, щоб підготувати номери,  патріотичний Флеш-моб. Були пошиті нові сценічні костюми. І всі учасники конкурсної програми гідно представили навчальний заклад.

На сцені звучали твори про Україну, улюблені народні й сучасні пісні найрізноманітнішої тематики і, звичайно, були хореографічні номери.

      Творчий колектив продемонстрував високий виконавський рівень, багатоголосий спів і відшліфовану сценічну культуру. Усі номери відзначалися оригінальністю й неповторністю.

       З хвилюючою щирістю виходили на сцену виконавці  і відтворювали образи своїх героїв, демонстрували свою любов до пісні, до танцю, до рідного краю.

      Вболівальники  із захватом аплодували кожному учасникові виступу. Крім того, молодь  довела - вони талановиті, найкращі, цілеспрямовані.

   Хочеться виразити велику подяку керівникам колективів за підготовку до участі у конкурсі самодіяльної художньої творчості, які вчать молоде покоління прекрасним традиціям народних танців і співів, знають і шанують сучасне мистецтво, прищеплюють учням сценічну культуру. Це важлива й клопітка робота, мета якої – прославити свій рідний край у слові й пісні, його духовну красу й оригінальність.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (26.03.2018)
Просмотров: 384 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика