Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Новий навчальний рік. Нові прагнення

Новий навчальний рік. Нові прагнення

Якщо Ви володієте знаннями, дайте іншим запалити від них свої світильники…

Т. Фуллер

      Невід’ємною традицією початку нового навчального року є святкування 1 вересня – Дня знань. Цей день надовго залишається в пам’яті усіх, хто тим чи іншим чином пов'язаний з освітою – учнів, батьків, педагогів.

    Цьогоріч до лав одного з найпрестижніших професійно-технічних навчальних закладів Донеччини – ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»  – вступили понад 130 молодих, жвавих та допитливих першокурсників, яких з радістю прийняли до своєї дружньої родини учні та педагоги навчального закладу.

      Свято Першого Дзвоника було розпочато з гучного лунання державного гімну України,  який вкотре засвідчив, що для кожного з присутніх у залі є лише одна Батьківщина – Єдина Україна!

      Подарувавши усім присутнім мелодійну українську пісню, від імені Краматорського міського палацу культури «Будівельник» привітати колектив навчального закладу завітала вкрай талановита та артистична учасниця  арт-студії «Курінчата» Горпиненко Аліна.

      Та зважаючи на те, в який час ми живемо, цього радісного дня не можна було оминути стороною тих, завдяки кому над нашим містом сяє мирне небо. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув за незалежність, мир, свободу та справедливість українського суспільства – бійців, а також вимушених жертв серед мирного населення.

      За давнім звичаєм української землі усі справи повинні починатися з благословення і цим благословенням для учнів, батьків та інженерно-педагогічних працівників Центру стала вітальна промова виконуючого обов’язки директора Александрової Діани Стефанівни. Під час свого виступу вона побажала усім присутнім миру, злагоди, наснаги та нових звершень, а також висловила щиру надію на те, що цей рік стане насиченим на приємні звершення для кожного.

      Багато теплих слів пролунало також і від гостей свята: начальника бюро відділу кадрів та режиму ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Сильченка Олександра Анатолійовича; старшого офіцеру Донецького зонального відділу військової служби правопорядку, майора Денисова Олександра Валерійовича. Завітала на свято знань також і депутат Краматорської міської ради, колишня працівниця навчального закладу Дика Галина Олексіївна, яка окрім теплих слів зробила корисні подарунки до початку навчального року.

      У навчальному закладі цінується особисті кожного учня, однак завжди є ті, хто проявляють більш високі результати як у навчальній, так і поза навчальній діяльності. І сьогодні перед великою кількістю присутніх грамотами були відмічені понад 20 найбільш активних та талановитих учнів Центру, які протягом 2016-2017 навчального року показали високі результати у навчанні, спорті, декоративно-прикладному та технічному мистецтві, а також у художній самодіяльності. Весь колектив навчального закладу щиро дякує учням за їх активність та прагнення до розвитку!

      З напутнім словом до усіх учнів звернувся також і викладач вищої категорії, заслужений учитель України Онищенко Сергій Якович, який побажав першокурсникам з впевненістю ставати на шлях професійного становлення, а учням випускних груп – орієнтувати свою діяльність на майбутню професію.

      В ході свята було сказано багато теплих слів та дотримано важливих, родинних традицій. Однією з таких стала зустріч першокурсників хлібом-сіллю, яка символізувала родинне ставлення та найкращі побажання усього колективу Центру до їх нових членів.

      Наприкінці урочистої лінійки під чарівний спів Пащенко Олександри пісні «Моя Україна» до актової зали були занесені державні прапори, а майже під самою стелею протягом всього заходу розвивалися прапори, які символізували шлях євроінтеграції українського суспільства – прапор України та прапор Євросоюзу.

      На завершення лінійки пролунав гучний перший дзвоник, який своїм дзвоном сповістив усіх учнів про початок першого у 2017-2018 навчальному році уроку – уроку Єдності, який пройшов під гаслом «Український вимір – європейські цінності!».

      Адміністрація ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» щиро дякує усім, хто став частиною дивовижного свята знань – учням, їх батькам та друзям, шановним гостям та інженерно-педагогічним працівникам, чиїми зусиллями було організоване свято! Та висловлює щирі сподівання на те, що цей навчальний рік стане насиченим, цікавим та плідним!

З Першим Вересня! З Днем Знань!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (01.09.2017)
Просмотров: 709 | Рейтинг: 3.7/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика