Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Нескладне вирішення складних проблем

Нескладне вирішення складних проблем

Наприкінці вересня до учнів ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» завітали представники команди ГО Фонд «Наше майбутнє».

Мешканцям гуртожитку зробили дуже цікаву пропозицію. Проект,  до участі у якому запросили хлопців та дівчат, допоможе підліткам навчитись самовдосконалюватись та висловлювати свою думку щодо соціальних проблем суспільства.

Форум-театр – це творчий метод, безпосередньо пов'язаний з театром; інтерактивна методика для роботи з різними категоріями населення, спрямована на вирішення соціально важливих проблем.

Сутність методики форум-театру – це пошук в рамках запропонованої виставки – разом із учасниками й учасницями – шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації.

Форум-театр дає можливість не лише усвідомити проблему і сформувати доросле ставлення людини до негативного явища, а й здобути  навички пошуку шляхів для вирішення проблеми з використанням власного досвіду та досвіду інших людей, включаючи можливості підсвідомості та емоційного інтелекту.

Учням  надзвичайно сподобалось не лише  слухати, а й  брати активну участь у імпровізованому міні тренінгу. Участь у цьому проекті дозволить підліткам сформувати навички співпраці, збудувати ефективну систему поведінки для вирішення різних життєвих ситуацій,  налагодити взаємовідносини з оточуючими.

Майже усі учасники міні-тренінгу зацікавились можливістю прийняти участь у цьому проекті, що триватиме до лютого 2021 року.  Сподіваємося, що наші учні, які візьмуть участь у цьому цікавому та змістовному проекті змінять світ на краще!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (03.10.2020)
Просмотров: 234 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика