Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1108

Главная » Статьи » Новини та події

Неперервна освіта – запорука професійного зростання!

Неперервна освіта – запорука професійного зростання!

Майстерність приходить виключно з практикою і не може з`явитись лише в ході читання інструкцій!

Наполеон Хілл

           

Якщо хочеш бути успішним у обраному професійному шляху – розвивайся! Це істина, яку не можна порушувати за жодних обставин. Особливо в умовах, якщо від твого рівня підготовки залежать інші люди. В нашому випадку – це учні, які вирішили поєднати своє життя з робітничими професіями.

З метою професійного самовдосконалення педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області, у ІІ семестрі 2019-2020 навчального року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшло стажування майстрів виробничого навчання з напряму «Зварювальне виробництво».

Завдяки сучасному, обладнаному за останніми вимогами сьогодення, навчально-практичному центру з професій «Електрозварник ручного зварювання»,

«Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах», «Зварник», «Електрогазозварник» та висококваліфікованому персоналу навчального Центру, 13 майстрів виробничого навчання мали змогу підвищити свій рівень професійної майстерності.

Проведення стажування було заплановане на березень 2020 року і впродовж місяця мало пройти одразу з двох професій. Однак у березні 2020 року, до початку загальнонаціонального карантину, вдалося організувати стажування лише 7-ми майстрів виробничого навчання з професії «Електрогазозварник». Майстрам виробничого навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання» поталанило трошки менше. В день, коли повинно було розпочатися стажування, по всій країні посилили карантинні заходи та задля збереження життя і здоров`я усіх людей, задіяних у підготовці, проведення стажування довелося відкласти на невизначений час.

Саме тому стажування 6-ти майстрів виробничого навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання» вдалося безпечно організувати лише у середині червня 2020 року. Та найголовнішим є те, що такі форс-мажорні обставини ніяк не вплинули на рівень підготовки та проведення стажування, і весь навчальний процес був організований на високому рівні.

У обох групах процесом теоретичного навчання керував найдосвідченіший викладач спецдисциплін напряму «Зварювальне виробництво» Краматорського центру професійно-технічної освіти, Заслужений Вчитель України – Сергій Якович Онищенко. Перед початком практичного навчання, він, завдяки розробленому комп`ютерному тестуванню, виявив наявний рівень професійної підготовки майстрів виробничого навчання.

Кожна група впродовж 5-ти днів, відведених на стажування, під керівництвом старшого майстра Карнауха Дмитра Вікторовича, активно відточувала свої професійні вміння, знання та навички.

Так, майстри виробничого навчання з професії «Електрогазозварник» за час проходження стажування виконували роботи з практичної підготовки по ручному дуговому зварюванню покритим електродом конструкційних сталей (W01) – кутові та стикові шви, зварювання трубних з`єднань, а також роботи з практичної підготовки по газовому зварюванню конструкційних сталей (W01) – газозварювання кутових з`єднань пластин з трубою.

Навчальна програма стажування майстрів виробничого навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання» включала в себе такі види робіт, як ручне дугове зварювання покритим електродом конструкційних сталей (W01) – кутові та стикові шви, зварювання трубних з`єднань; та дугове зварювання плавким електродом у середовищі захисних газів (СО2) конструкційних сталей (W01) – кутові та стикові шви, зварювання труби з пластиною.

Традиційно стажування педагогічних працівників, як і будь-який вид підвищення кваліфікації, завершується вихідним контролем та виконанням кваліфікаційних пробних робіт. Такий вид контролю дозволяє  якісно оцінити рівень набутих знань та порівняти їх з тими, що були до початку стажування.

За підсумками проведеного стажування та вихідного контролю усі майстри виробничого навчання отримали свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка.

Та хочеться зазначити, що найбільшою перевагою такого виду професійного самовдосконалення є не стільки отримання чергового документа, що підтверджує наявний рівень професійної майстерності, а можливість для колег обмінятися досвідом роботи, обсудити ті чи інші хвилюючі їх професійні питання. Адже усіх нас об`єднує щонайменше одна вкрай важлива мета – навчання та виховання молодого покоління кваліфікованих робітників, які в майбутньому з гідністю поповнять ряди професіоналів нашої держави!

Ми раді тому, що наш навчальний заклад, завдяки спільним зусиллям адміністрації ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» та представників багатьох організацій, сьогодні має таку потужну матеріально-технічну базу, яка дозволяє нам не лише вчити молоде покоління, а й допомагати покращувати свій професійний рівень вже досвідченим майстрам власної справи. Дякуємо усім закладам професійної (професійно-технічної) освіти Донеччини, що довіряєте нам! З радістю чекаємо на колег у наступному навчальному році!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (26.06.2020)
Просмотров: 198 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика