Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Не згасне свіча Кобзарева…

Не згасне свіча Кобзарева…

Тарас Григорович Шевченко – легендарна постать в історії української літератури. Це народний поет, який безмежно любив рідну землю, який у своїх творах зумів зобразити і донести до сучасного покоління думки та почуття народу, їх віковічні мрії про свободу і незалежність.

Кожного року по всій Україні проходить конкурс імені Тараса Шевченка, який започаткований для піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря. ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» також долучається до цих заходів.

Цьогоріч з метою вшанування пам’яті Кобзаря викладачем української мови та літератури Роман Л.В. була проведена тематична лінійка-презентація «Не згасне свіча Кобзарева…» та єдиний диктант «Шевченко і сучасність», класні керівники та майстри груп підготували для учнів вікторини за творами поета «Сторінками життя великого Кобзаря». У бібліотеці Центру була організована книжкова виставка «Тернистим шляхом долі» та перегляд кінофільму «Таємниця генія Шевченка». Учні із задоволенням читали твори Шевченка і відомості про видатного Кобзаря, заново відкривали знайомі рядки, переосмислювали прочитане, щоб знаходити в них відповіді на питання сучасної людини.

Урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка відбулося 10 жовтня. З вітальними словами та побажаннями перемоги до учасників конкурсу звернувся в.о. директора Сорочинський А.В. Захід проходив в атмосфері творчого натхнення. Конкурсні завдання І етапу були пов’язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко. У конкурсі взяли участь більше двадцяти юних знавців української мови. Переможці конкурсу за результатами І етапу визначалися у кількості 30% від загального числа учасників змагань. Після конкурсу були визначені такі переможці: І місце – Гармаш Г., учениця групи ОПО-18; ІІ місце – Мельник Є., учениця групи ПК-18; ІІІ місце – Сухіненко С., учениця групи ОПО- 17; ІV місце – Шиян В., учениця групи ОПО-18, V місце – Нечепуренко М., учениця групи ОПО-17, VІ місце – Трикущенко Ю., учениця групи ОПО-17.

У наш час творчість  Шевченка стала невід’ємною часткою духовного життя українського народу. Хай же і сьогодні, і в наступні роки зігріває наші душі Шевченкове слово.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (11.10.2019)
Просмотров: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика