Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Не стань жертвою торгівлею людьми

Не стань жертвою торгівлею людьми

 

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 мільйонів людей стають «живим товаром».

Поняття «торгівля людьми» охоплює широке коло соціальних явищ. Предметом торгівлі може бути будь-яка особа незалежно від статі та віку. Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними і обережними.

З метою підвищення рівня знань здобувачів освіти щодо поняття «торгівля людьми», прав та свобод громадян, державних та міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми 4 грудня 2019 року бібліотекарем Центру Гончаровой І.В. сумісно з Центральною міською публічною бібліотекою організовано проведення просвітницько-профілактичних заходів за темами «Запобігання торгівлі людьми», «Боротьба з торгівлею людьми» та «Не стань жертвою торгівлею людьми». Ці заходи були спрямовані на формування у здобувачів освіти навичок безпечної поведінки, спостережливості. У ході проведення заходів, здобувачі освіти першого курсу за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» прослухали лекції та брали активну участь в обговоренні рекомендацій, отримали пам’ятки «Як не стати жертвою торгівлі людьми» та «Правила безпечного виїзду та перебування за кордоном».

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (09.12.2019)
Просмотров: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика