Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

НАВЧАЄМОСЬ ГРАЮЧИ

НАВЧАЄМОСЬ ГРАЮЧИ

«Предмет математики настільки

серйозний, що корисно не упускати

випадків робити його трохи цікавішим»

Б. Паскаль

27 лютого 2019 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбулося відкрите засідання гуртка «Математик».

Учні І та ІІ курсів взяли участь у конкурсі-грі «Щасливий випадок», яку проводила викладач математики Котенко Тетяна Миколаївна.

Захід мав велику пізнавальну цінність, учні розширили математичний кругозір, були досить відповідальними, проявляли повагу до товаришів, узагальнювали та аналізували, відстоювали свою точку зору.

На гру «Щасливий випадок» були запрошені представники професійно-технічних навчальних закладів Краматорського та Бахмутського регіональних методичних об’єднань та методист НМЦ ПТО у Донецькій області Пустовгарова Ольга Володимирівна.

Зі словами привітання виступила в.о. директора ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Александрова Діана Стефанівна з побажаннями успіху і подальшого творчого розвитку викладачу Котенко Тетяні Миколаївні.

Bідкрила захід методист НМЦ ПТО у Донецькій області Пустовгарова Ольга Володимирівна. Вона теж побажала успіхів та гарного настрою всім учасникам.

Творчий портрет педагогічного працівника надала методист Центру Мірошниченко Лариса Анатоліївна.

Вся позаурочна робота з математики сприяє розвитку пізнавальної активності учнів, стимулює до самостійної пошукової діяльності, розвитку інтересу до вивчення математики, як предмету та як науки, сприяє підвищенню їх математичної культури та творчих здібностей, виховує почуття взаємоповаги, відповідальності, почуття власної гідності.

Математичні ігри об'єднують навчання і гру, працю і відпочинок. Вони розвивають математичні здібності, кмітливість, логічне мислення, зміцнюють пам'ять.

Учні з великим ентузіазмом проявляли свої знання, вміння та кмітливість для досягнення перемоги. Наприкінці гри всі учасники були нагороджені медалями та солодкими призами.

Викладач математики Котенко Тетяна Миколаївна показала велику педагогічну майстерність, всебічну обізнаність під час проведення позаурочного заходу «Щасливий випадок», на якому панувала творча, доброзичлива атмосфера.

Всі присутні отримали позитивні враження та гарний настрій.

Тож побажаємо Тетяні Миколаївні натхнення, творчої наснаги, нових ідей та досягнення бажаних результатів в подальшій сумлінній праці!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (05.03.2019)
Просмотров: 206 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика