Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Науково-методична робота педагога — запорука фахової майстерності

Науково-методична робота педагога — запорука фахової майстерності

    Методична робота ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», як сучасного навчального закладу полягає у створенні нового освітнього процесу, що сприяє формуванню інноваційного стилю діяльності педагогічного колективу, вдосконаленню методичного забезпечення та  систематизації інформаційно-аналітичного матеріалу.

    На завершення 2017-2018 н.р. всі представники  циклових комісій зібралися на підсумкову конференцію з виставкою результатів педагогічної роботи над методичною проблемою Центру за темою “Впровадження інноваційних методів навчання у навчально-виробничий процес з метою підготовки висококваліфікованих робітників”.

   Відкрила конференцію методист навчального Центру Мірошниченко Л.А., яка відмітила, що всі заплановані заходи відбулися своєчасно згідно до плану навчального закладу.

      Потім заслухали голів циклових комісій з творчими звітами про свою роботу. Зокрема було відзначено своєчасне та плідне проведення засідань методичних комісій, що спонукало викладачів на усвідомлену, цілеспрямовану, планомірну  та безперервну роботу щодо вдосконалення своєї педагогічної діяльності. Підсумком річної методичної роботи викладачів Центру була виставка  методичних розробок уроків, позаурочних заходів, доповідей, дидактичного матеріалу та ще багато чого цікавого. 

     Хочеться відмітити, що в основу методичної роботи в Центрі покладено діяльнісний підхід до реалізації співвідношення традиційних та інноваційних прийомів і методів роботи, які позитивно впливають на розвиток творчих здібностей учнів, сприяють формуванню фахової майстерності педагогів та забезпечують належний рівень виконання навчальних програм.

   Без ініціативності і безперервного творчого пошуку неможливі кращі зміни у нашому суспільному житті. Зусиллями педагогічних працівників твориться майбутнє України. Тож нехай робота педагогічних працівників завжди буде шанована державою, учнями, батьками. Переконані, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (31.05.2018)
Просмотров: 589 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика