Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Натхнення – шлях до успіху!

Натхнення – шлях до успіху!

 

Мистецтво - як природа. Якщо ви не пустите його в двері, воно увійде у вікно.

Семюель Батлер

 

    24 квітня 2017 року учні та інженерно-педагогічні працівники ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» прийняли участь в урочистому заключному концерті переможців огляд-конкурсу самодіяльної художньої творчості, яку організатори свята гармонійно поєднали з обласними етапами виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA», а також огляд-конкурсу з декоративно-прикладної та фото-творчості серед учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів.

    З самого ранку атмосфера у ПКіТ НКМЗ була насичена натхненням, творчістю та щирими намірами продемонструвати усім присутнім свої найкращі технічні та декоративно-прикладні доробки, які були виготовлені як учнями, так і працівниками навчальних закладів.

      Творча група ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» представила на розгляд компетентного журі загалом понад 50 експонатів, серед яких були як діючі моделі верстатів, макети промислової та сільськогосподарської техніки, спортивні приладдя, так і фотороботи, картини виготовлені завдяки різноманітним сучасним технікам (декупаж, вироби з берести, пресована флористика, бісероплетіння та ін.).

     За доброю традицією, що склалася у навчальному закладі, своїми науково-технічним доробком вкотре порадував викладач спецдисциплін з професії «Електрогазозварник», винахідник-раціоналізатор Залепа М.А., який продемонстрував у дії пристрій для зварювання мідних жил малого діаметру. На всі його винаходи отримані патенти та авторські свідоцтва України.

     Неабияк усіх членів обласного журі зацікавила пасхальна композиція «Великоднє диво», яка складалася з пасхальних кошиків, прикрашених травами та квітами, писанок, ікон. Однак найбільшого захвату, безумовно, заслуговувало пасхальне яйце, виготовлене з металевих прутів та декороване символами всесвіту, вічної молодості, безсмертя, здоров’я, сили та витривалості.

     Отримавши порцію неймовірних емоцій та вражень від побаченого усі присутні були запрошені у простору залу для перегляду концертної програми «Творчість молоді – тобі, Україно!». Виступи кожного учасника були сповнені любові до Батьківщини, відданості рідній землі.

   Представляти таланти Краматорського центру професійно-технічної освіти випала честь заступнику директора з НВхР Трушу В.Ф., який виступив у театральному жанрі з гуморескою    П. Глазового «Геніальний кум».

    Для урочистого нагородження переможців на сцену були запрошені усі учасники концерту, а також директори навчальних закладів, перед якими зі словами захоплення та вдячності виступила заступник директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Макаренко Олена Петрівна.

   За підсумками конкурсів творчий колектив учнів та інженерно-педагогічних працівників отримав наступні нагороди:

  • Диплом І ступеня за розвиток науково-дослідницької діяльності та технічної творчості учнівської молоді під час проведення обласної виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA»;

  • Диплом І ступеня за високий рівень майстерності та розвиток творчої ініціативи з декоративно-прикладної, фототворчості у ІІ етапі обласного огляд-конкурсу серед ПТНЗ Донецької області;

​​​​​​​

  • Диплом ІІ ступеня за розвиток творчої ініціативи та активну участь у обласній заочній виставці-конкурсі писанкарства «Слобожанська писанка»;
  • Диплом ІІІ ступеня за поширення знань з традиційного розпису писанок та активну участь у обласному очному конкурсі писанкарства «Країна писанкова»;
  • Диплом в номінації «Креативна модель Великоднього яйця, орнаментована металевим прутом»;

​​​​​​​

  • Дипломом переможця у номінації «Театральний жанр» був нагороджений заступник директора з НВхР Труш В.Ф.

​​​​​​​

Адміністрація ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

щиро дякує усім учням та інженерно-педагогічним працівникам навчального закладу, які прийняли активну участь у підготовці та проведені конкурсів технічної, декоративно-прикладної та самодіяльної художньої творчості!

 

 

Заступник директора з навчально-виробничої роботи              Д.С. Александрова

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (26.04.2017)
Просмотров: 673 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика