Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Наші учні серед Олімпійців!

Наші учні серед Олімпійців!

 

Другий тиждень навчання у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був присвячений фізичній культурі та спорту і пройшов під девізом «Ми – серед Олімпійців!», основною метою якого було формування у молоді відповідального ставлення до свого здоров’я, пропаганди здорового способу життя, активного відпочинку та розвитку масового спорту.

Яскравий старт насиченого тижня розпочався зі змагань з настільного тенісу. Як і у будь-якому змаганні, завжди є ті, хто показує найкращі результати. І цими учнями цього року стали:

І місце – Нос Олександр, гр. ПК-17;

ІІ місце – Зозенко Олександр, гр.ОПО-17

ІІІ місце – Сєдін Сергій, ЕГС-19.

Впродовж тижня під пильним суддівством керівника фізичного виховання Смирнова О.М. та викладача фізичної культури Зінченко А.С. між учнями проходили запеклі та захоплюючі спортивні змагання з міні футболу та волейболу, за підсумками яких призові місця розподілилися наступним чином:

Міні футбол

І місце - команда групи ЕГЗ-19;

ІІ місце – команда групи ПК-17;

ІІІ місце – команда групи СШП-19.

Волейбол

І місце - команда групи ЕГЗ-19;

ІІ місце – команда групи ОПО-17;

ІІІ місце – команда групи СШП-18.

Також традиційним міні-змаганням, присвяченим здоровому способу життя, для учнів Центру є виставка стіннівок, на яких вони мають змогу не тільки зобразити своє ставлення до здорового способу життя, а й продемонструвати свої творчі здібності та креативність мислення. Так, найбільш креативними стали учні наступних груп:

І місце – група ОПО-18;

ІІ місце - група СШП-19;

ІІІ місце – групи ОПО-17.

Та слід зазначити, що наші учні прийняли активну участь у легкоатлетичного забігу та естафеті 4 х 100 м 14.09.2019 на території міського парку «Ювілейний». Учні, які прийняли участь у забігу, показали гідні результати та довели, що сучасна молодь наслідує принципів здорового способу життя.

За підсумками проведених заходів усі учасники святкування були нагороджені грамотами та подяками.

Підсумки проведення тижня Фізичної культури та спорту були підведені на тематичній лінійці 17 вересня 2019 року, на якій учням ще раз нагадали про необхідність наслідування принципів здорового способу життя, а також усі активні учасники спортивного тижня були нагороджені заохочувальними грамотами від адміністрації навчального Центру.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (18.09.2019)
Просмотров: 192 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика