Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Наші учні серед Олімпійців!

Наші учні серед Олімпійців!

 

     Перший тиждень навчання у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був присвячений фізичній культурі та спорту і пройшов під девізом «Ми – серед Олімпійців!», основною метою якого було формування у молоді відповідального ставлення до свого здоров’я, пропаганди здорового способу життя, активного відпочинку та розвитку масового спорту.

   Яскравий старт насиченого тижня розпочався зі змагань з легкоатлетичного забігу учнів Центру на території міського парку «Ювілейний». Учні, які прийняли участь у забігу, показали гідні результати та довели, що сучасна молодь наслідує принципів здорового способу життя.

   Однак, як і у будь-якому змаганні, завжди є ті, хто показує найкращі результати. І цими учнями цього року стали:

Серед дівчат:

І місце - Яковець Олександра, гр. ПК-17;

ІІ місце - Боровік Юлія, гр. ПР-17;

ІІІ місце – Голубова Аліна,  гр. ПР-17.

Серед юнаків:

І місце – Романов Василь,  гр. СШП-17;

ІІ місце – Глазков Олександр, гр. ССП-15;

ІІІ місце – Зозенко Олександр,гр. ОПО-17

      На заняттях з фізичної культури  учнів Центру знайомили з історією Олімпійських ігор, а також історією становлення свята Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Впродовж 04.09-08.09.2017 року під пильним суддівством керівника фізичного виховання Смирнова О.М. та викладача фізичної культури Зінченко А.С. між учнями проходили запеклі та захоплюючі спортивні змагання з футболу, за підсумками яких призові місця розподілилися наступним чином:

І місце - команда групи ССП-15;

ІІ місце – команда групи ССП-15;

ІІІ місце – команда групи ОПО-16.

   Також традиційним міні-змаганням, присвяченим здоровому способу життя, для учнів Центру є виставка стіннівок, на яких вони мають змогу не тільки зобразити своє ставлення до ЗСЖ, а й продемонструвати свої творчі здібності та креативність мислення. Так, найбільш креативними стали учні наступних груп:

І місце - група ПР-17;

ІІ місце - група СШП-17;

ІІІ місце – групи ОПО-15, ОПО-16.

 

       Та слід зазначити, що наші учні прийняли активну участь не лише у спортивних заходах навчального закладу, а й усього міста!

     На запрошення Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту наші учні на чолі з педагогами Центру стали учасниками у міському святкуванні Дня фізичної культури і спорту, яке проходило на території парку «Сад Бернацького».

    Завдяки організаторам свята наші учні мали змогу не тільки познайомитися з різними видами спорту, а й продемонструвати свої спортивні таланти, відчути себе частиною великої спортивної родини. Адже почесними гостями цього свята стали провідні спортсмени регіону з олімпійських видів спорту – бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року, чемпіонка світу та Європи з легкої атлетики (потрійний стрибок) Ольга Саладуха, майстер спорту України міжнародного класу, володар Кубку світу зі спортивної ходьби, учасник Олімпійських ігор 2012 і 2016 років Руслан Дмитренко, майстер спорту України з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, учасниця чемпіонату світу 2017 року Вікторія Ткачук.

    За підсумками проведених заходів усі учасники святкування були нагороджені грамотами та подяками від Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, Управління з питань фізичної культури та спорту  Донецької облдержадміністрації. Серед наших же учнів такі відзнаки отримали хлопці та дівчата з наступних груп:

Група ОПО-17 – Коломійцева Вікторія, Самуйлов Анатолій, Черненко Діана, Чистякова Дар’я;

Група ССП-17 – Гома Віталій, Ковальов Максим, Чепіков Руслан, Бабаєв Віктор;

Група ПК-17– Сусідко Микола, Тищенко Євген;

Група ПР-17 – Голубова Аліна, Шевчук Єлизавета;

Група СШП-16 – Могила Анатолій, Поляков Іван.

       Підсумки проведення тижня Фізичної культури та спорту були підведені на тематичній лінійці 12 вересня 2017 року, на якій учням ще раз нагадали про необхідність наслідування принципів здорового способу життя, а також усі активні учасники спортивного тижня були нагороджені заохочувальними грамотами від адміністрації навчального Центру!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (12.09.2017)
Просмотров: 476 | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика