Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Наші учні – наша гордість!!!

Наші учні – наша гордість!!!

22 січня 2019 року в Слов’янському багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса відбулась обласна учнівська науково-практична конференція «Донецький край: шлях від історії до сучасності». Метою даної конференції було обговорення актуальних питання історії становлення та розвитку Донецького краю.

Краматорський центр професійно-технічної освіти на цьому заході представляв учень групи ССП-16 Вовк Богдан з темою «Краматорськ - невідоме про відоме», керівник - викладач предмету «Історія» Отоса І.О.

У своїй доповіді Богдан торкнувся значних змін, які відбулися в місті протягом останніх 5 років. За час свого існування, а Краматорськ минулого року святкував свою 150-ту річницю, з’явилися нові споруди, відреконструйовано площу Мира, парк Пушкіна, повернуто історичну назву парку - Сад Бернацького, але подекуди зберігаються ті будівлі, які мають відбиток часу на своєму чолі й потребують значних зусиль для свого оновлення. В своїй роботі учень порівнював світлини сучасності й давні, а слухачі конференції мали змогу помилуватися красотами нашого рідного міста. Дивлячись на фото, можна зробити висновок - місто постійно розвивається, краматорці не стоять на місці, а постійно роблять кроки вперед. Й може через деякий час про Краматорськ будуть говорити, що це - краще місто на Землі! А зараз хочеться сказати лише одне, що кращі учні навчаються в КРАМАТОРСКОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ й ВОВК БОГДАН ТОМУ ПРИКЛАД!!!!

Дякуємо учневі за блискучий виступ на обласній учнівській науково-практичній конференції!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (29.01.2019)
Просмотров: 387 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика