Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Наші досягнення

Наші досягнення

      Для підвищення свого фахового рівня кожен викладач повинен постійно займатися методичною роботою, підвищувати свою педагогічну майстерність та мотивувати учнів до вивчення того чи іншого предмету.

         З метою виявлення та поширення передового педагогічного досвіду, удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, впровадження інноваційних технологій в освітній процес та забезпечення навчально-методичними матеріалами з 09 жовтня по 04 грудня 2017 року на виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області пройшов обласний конкурс методичних розробок уроку математики до теми «Геометричні тіла. Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл» серед викладачів математики ЗП(ПТ)О.

         У конкурсі взяли участь 36 розробок з 36-ти закладів професійної(ПТ) освіти області. В ньому прийняла участь і викладач математики ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» - Котенко Тетяна Миколаївна з методичною розробкою уроку на тему «Площа бічної та повної поверхні конуса»

      Постійна праця над підвищенням своєї професійної і педагогічної освіти, впровадження в свою роботу інноваційних методів навчання, організації активної пізнавальної, творчої діяльності учнів, та формування їх життєвої позиції привели до справедливої перемоги.

  Котенко Т.М. посіла почесне  ІІІ місце та отримала диплом 3-го ступеня!

       Вітаємо Тетяну Миколаївну з перемогою в обласному конкурсі та бажаємо нових творчих успіхів та досягнення бажаних результатів в подальшій сумлінній праці.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (19.01.2018)
Просмотров: 458 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика