Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

НАПОЛЕГЛИВА РОБОТА У ЗДОБУТТІ ПРОФЕСІЇ ДЛЯ ДУШІ

НАПОЛЕГЛИВА РОБОТА У ЗДОБУТТІ ПРОФЕСІЇ ДЛЯ ДУШІ

Вибір професії дуже актуальний в наш час. Можна вибрати професію за покликанням, можна заради великої заробітної плати, а можна для душі - але найголовніше, щоб робота була затребувана.

Кожна людина самостійно вибирає ту чи іншу професію, завдяки якій вона буде жити в достатку і займатися улюбленою справою.

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пропонує зупинити свій вибір на професії «Перукар (перукар-модельєр)». Стати професійним перукарем непросто, потрібно володіти творчими здібностями, вміти проявити фантазію і розбиратися в сучасних тенденціях моди.

1 березня 2021 року в групі ПР-20 (професія "Перукар (перукар-модельєр)») відбулася поетапна кваліфікаційна атестація на присвоєння кваліфікаційної категорії "перукар". Поетапна кваліфікаційна атестація (ПКА) є невід'ємною складовою проміжного контролю якості професійної підготовки здобувачів освіти. Атестація проходила у формі письмових екзаменаційних робіт учнів та практичної роботи за заздалегідь виданим завданням.

Згідно робочого навчального плану майбутні перукарі виконували базові чоловічі та жіночі стрижки, укладали волосся феном методами «брашинг» та «бомбаж», гарячу завивку волосся локонами різних видів, фарбування волосся різними групами барвників.

Всі учні успішно впоралися з поставленими завданнями, продемонстрували наявність цікавих ідей, здатність до самостійної роботи, впевнене виконання технологічних процесів!

Кваліфікаційна комісія високо оцінила рівень підготовки групи під керівництвом викладача спецдисциплін Роман Л.В. та майстра виробничого навчання Летенко М.Ю. Всім здобувачам освіти групи присвоєно кваліфікаційну категорію «перукар». Цій події передувала наполеглива робота: це і здобуття теоретичних знань, і закріплення їх на виробничому навчанні, і удосконалення набутих знань та умінь на виробничій практиці у перукарнях та салонах міста і області. Учні-перукарі показали себе гідними майстрами своєї справи.

Вітаємо! Черговий етап пройдено успішно!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (01.03.2021)
Просмотров: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика