Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Найбільший скарб кожної людини – її життя та здоров’я

Найбільший скарб кожної людини – її життя та здоров’я

      З 24 по 28 квітня 2017 р. в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно технічної освіти» проходив тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності, основною метою якого було формування в учнів навичок культури охорони праці, реалізація яких на практиці сприятиме покращенню умов праці, підвищенню її продуктивності, запобіганню професійних захворювань, виробничого травматизму, аварій.

     25 квітня з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці та навчання була проведена тематична лінійка, присвячена Всесвітньому дню охорони праці, на якій учні розповіли про основні законодавчі акти та важливість дотримання правил  з охорони праці та пожежної безпеки. У своєму виступі учні зробили акцент на тому, що важливо знати та пам’ятати кожному – «Підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя учнів та працівників!».

    За рекомендацією Міжнародної організації праці та відповідно до річного плану роботи навчального закладу, 28 квітня 2017 року в Україні та навчальному Центрі, зокрема, відзначався День охорони праці, що проходив під гаслом «Удосконалення збору та використання даних з охорони праці». Головне завдання такого заходу - привернути увагу педагогічного колективу та учнів навчального закладу до проблем охорони праці, допомогти усвідомити пріоритетність безпечного та нешкідливого проведення навчально-виробничого та навчально-виховного процесу.

     Комісією з охорони праці були проведені рейди-перевірки додержання учнями та працівниками вимог норм з охорони праці, електробезпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності в Центрі:

  • в навчально-виробничих майстернях та кабінетах оновлені куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  • регулярно проводяться інструктажі та навчання з охорони праці з учнями та працівниками, записи ведуться в відповідних журналах;
  • обладнані куточки наочної агітації з охорони праці і безпеки життєдіяльності.

      В бібліотеці навчального закладу була організована виставка літератури, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці.

    Майстри в/н та класні керівники  провели виховні години за темами: «Правила пожежної безпеки на території навчального закладу», «Основні законодавчі акти з охорони праці», «Техніка безпеки під час проходження виробничої практики та навчання».

 

       Активну участь учні Центру взяли в конкурсі плакатів з охорони праці, присвячених безпечним прийомам праці, в яких проявили свою творчість та яскраво зобразили важливу інформацію.

     Проведення тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності було корисним і сприяло формуванню у молоді принципу свідомості щодо безпеки праці на виробництві та робочих місцях.

 

Життя цінуй – безпечно працюй!

 

Інженер з охорони праці                                                   В.П. Волощенко

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (03.05.2017)
Просмотров: 587 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика