Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Мовні та літературні змагання учнівської молоді Донецької області

Мовні та літературні змагання учнівської молоді Донецької області

 

    13 грудня 2014 року на базі Краматорського центру професійно-технічної освіти пройшли ІІІ (обласний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та ІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Показати свої знання приїхали кращі учні професійно-технічних навчальних закладів Краматорсько-Слов’янського, Бахмутського та Покровського регіонів. Конкурсанти змагалися в написанні творів, тлумаченні фразеологізмів, визначенні типів і стилів мовлення, розстановці розділових знаків, написанні прізвищ, імен, по батькові в реченнях. Гостям Центру дуже сподобалися теплі, затишні та сучасно оснащені кабінети.

     Інтер'єр кабінету української мови та літератури, де учні писали роботи, прикрашений декоративними фотошпалерами з картиною українського села,  тюлевими фіранками та ламбрекенами з декоративної рушникової тканини з бубонами,  навіював спогади про минуле рідної країни та спонукав до роздумів над проблемами сьогодення.

     Проведення таких конкурсів дає можливість виявити творчо обдаровану молодь, що поважає мову і традиції нашого народу, та дозволяє підвищити рівень мовної освіти в Україні.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (14.12.2016)
Просмотров: 556 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика